Vale Hizmetleri

Vale Adamlar olarak sizlere sunduğumuz vale hizmetleri ile organizasyonlarda ihtiyacınız olan vale park ihtiyacının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal bir yapı ile hizmetlerine devam eden firmamız müşterilerimizin memnun kalması için hizmetlerini kalite ve güven ile sunmaktayız. Sizlerin de vale ihtiyacı doğduğunda firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Düğün, organizasyon, seminer gibi özel günlerde organizasyon yapan kişilere özel hizmetler sunmaktayız. Vale hizmeti ise bu hizmetlerin başında gelmektedir. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde misafirlerinizin araçlarının park düzenlemeleri ve misafirlere araçların kapıda teslim alınması ve teslim edilmesi işlemleri yürütülmektedir.

Vale Hizmeti Nedir?

Vale Hizmeti (Vale Park) Nedir?

Vale hizmeti, bir organizasyonda mekana giriş çıkış yapan ziyaretçilerin karşılanması, araçlarının teslim alınması ve ziyaretçilerin çıkış yaptıkları zamanda araçlarının tekrar teslim edilmesi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde misafirleriniz hem kendilerini özel hissederler hem de araç park etmek gibi bir iş ile ilgilenmeleri gerekmez.

Özel günlerde insanlar hem özel olarak ağırlanmak isterler hem de araçları ile geldiklerinde park yeri aramak istemezler. Bu tür organizasyonlarda ise vale hizmeti verilebilmektedir. Vale hizmetleri sayesinde misafirlerinizin araçları ile ilgilenerek gerekli işlemler gerçekleştirilir.

Bir organizasyona gittiğinizde aracınızı güvenli bir yere park etmeniz oldukça önemlidir. Özellikle akşam saatlerinde bir organizasyon var ise bu durumda otopark daha da önemli hale gelmektedir. Bir organizasyon düzenliyorsanız ve misafirlerinizin araçlarının park edilmesi ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamasını istiyorsanız firmamızın sunduğu vale hizmetleri seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Otopark yönetimi hizmetlerimiz sayesinde misafirlerinizin araçlarının park yönetimi tamamen bizlere devredilmektedir. Firmamız bu konuda profesyonel olarak hizmet vermekte ve memnuniyeti her zaman sağlamak için özenle çalışmaktadır. Bizlerden hizmet aldığınızda profesyonel ekiple çalışır ve sorunsuz bir hizmet almanın keyfini sürersiniz.

Vale Hizmetleri İstanbul

Vale Hizmetleri İstanbul

İstanbul’da vale hizmetleri almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız bünyesinde çalışan vale personelleri konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız aynı zamanda sürekli eğitim anlayışı ile personeline gerekli eğitimleri vererek valelik işlemlerinin her zaman daha iyi gerçekleştirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Vale hizmeti verirken personellerimiz misafirlerine kibar ve misafirperver bir şekilde davranarak gerekli karşılamayı yapmaktadır. Böylelikle sizin de misafirlerinizin gözünde prestijiniz artarak daha kaliteli bir karşılama ortamının olması sağlanır. Daha sonra ise misafirlerinizin araçları teslim alınmaktadır.

Vale personellerimiz özenle seçilmekte ve eğitilmektedir. Araç sürüş konusunda deneyimli olan personellerimiz misafirlerin araçlarını uygun park bölgelerine park eder ve araç anahtarlarını güven içerisinde muhafaza eder. Vale hizmetleri kapsamında misafirinizin mekandan ayrılıncaya kadar araç sorumluluğumuz altındadır.

Misafirinizin çıkış yapacağı zamanda vale personellerimiz aracı mekan çıkış kapısına kadar getirir ve araç sahibine yine kibar ve ilgili bir şekilde araçlarını teslim eder. Bu hizmetimiz sayesinde misafirleriniz kendini özel hissederek memnun kalacaktır.

Motorlu Vale

Motorlu Vale

Aracınızı trafikte kullanıyorsanız belirli trafik kurallara uymanız gerekmektedir. Bazı durumlarda ise araç kullanamayacak durumda olabilirsiniz. Araç kullanmanız halinde ceza alacağınız durumlarda araç kullanmak istemiyorsanız motorlu vale hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Vale hizmetleri arasında bulunan motorlu vale hizmetimizden yararlandığınızda sizlerin yerine personellerimiz aracınızı kullanmaktadır.

Bir yerde aracınız ile beklemekte ve aracınızı kullanamayacak durumdaysanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Motorlu vale hizmetimizde bulunduğunuz yere vale personelimiz kendi motoru ile gelmektedir. Motor aracınızın bagaj bölgesine aracınıza herhangi bir zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmektedir. Vale personelimiz aracınızı kullanarak şoförlüğünüzü yapmaktadır.

Bu hizmetimiz sayesinde araç kullanmanız durumunda trafik cezası alabileceğiniz durumlarda hızlı bir şekilde şoför hizmeti alabilmektesiniz. Vale personelimiz aracınızı kullanarak sizlere dilediğiniz yere bırakmakta ve daha sonra kendi motoru ile oradan ayrılmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde her türlü sorunda bizlerle iletişime geçerek aracınız için özel şoför gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

7/24 Acil Vale

7/24 Acil Vale

Vale hizmetleri firmamız tarafından sizlere 7/24 acil vale hizmetleri ile sunulmaktadır. Bilindiği gibi bazı durumlarda araç kullanmanız hem sizin sağlığınız açısından hem de trafik cezası almanız açısından oldukça olumsuz bir durumun ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için motorlu vale talebinde bulunabilirsiniz.

Sağlık bakımından rahatsızlandığınızda araç kullanmanız tehlikeli olabilir. Böyle bir durumda araç kullanarak büyük bir risk almak yerine firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı durum kaza  gibi durumlarda da ortaya çıkabilmektedir. Her ne sebepten olursa olsun araç kullanmak istemediğiniz durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vale Adamlar olarak verdiğimiz vale hizmetleri çerçevesinde standart vale hizmetlerimizin yanı sıra motorlu vale hizmetlerimizi de sunmaktayız. Böylelikle bütün vale ihtiyaçlarınızın karşılanmasına aktif rol oynamaktayız.

Sizlerde güvenli ve kaliteli hizmet almak ve vale hizmetinde kaliteyi yaşamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli personeli ve sürekli hizmet anlayışı ile dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli vale personellerimiz sayesinde hem vale ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de acil vale ihtiyaçlarınızın doğdu durumlarda motorlu vale hizmetimizi sizlere sunarak kaliteli bir hizmet almanızı sağlayabiliriz.