Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri ile özel güvenlik, yakın koruma, uzaktan izleme ve diğer güvenlik ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Deneyimli ve konusunda gerekli izinlere sahip olan ekiplerimiz ile güvenlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarına karşılık en iyi çözümleri üretmeye çalışan firmamız güvenlik konusunda gerekli olan hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Güvenlik konusunda ki hizmetlerimiz geniş çapta sunulmaktadır. Standart mekan güvenliğinin yanı sıra VIP yakın koruma, uzaktan izleme ve organizasyonlarda ihtiyacınız olan güvenlik ihtiyacının karşılanması firmamız tarafından profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz bu özel hizmet sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. Bu konuda merak ettiklerinizi sormak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

İnsanların can güvenliğinin sağlanması ve çevrenin güvenli olmasını sağlamak oldukça önemli bir iştir. Günümüzde güvenlik konusunda alınan hizmetler sayesinde bu tür ihtiyaçları karşılamak daha kolay hale gelmiştir. Vale Adamlar olarak sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde bulunan güvenlik hizmetleri özel güvenlik olarak sizlere sunulabilmektedir.

Bazı durumlarda korunma ihtiyacınız ortaya çıktığında firmamızdan özel güvenlik hizmeti alabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz bu hizmet sayesinde güvenliğiniz güvenlik personellerimiz ile sağlanacaktır. Bu konuda özel hizmet alarak istediğiniz süreler içerisinde gerekli güvenlik işlemlerini sağlamanız mümkün. Özel güvenliğinizin olmasını ve sizi istediğiniz yerde korumasını istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

VIP Yakın Koruma

VIP Yakın Koruma

Özel bir koruma ihtiyacınız olduğunda Vale Adamlar ile iletişime geçmeniz yeterlidir. VIP yakın koruma hizmetleri sayesinde korumaya ihtiyaç duyduğunuz anlarda hiç düşünmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ve gerekli yeteneklere sahip olan personellerimiz sizin yakın korumalığınızı yapacaktır.

Koruma ihtiyacı genel olarak seyahatlerde, toplantılarda yani halka açık yerlerde ihtiyaç olmaktadır. Özellikle ünlü bir kişi iseniz topluma çıktığınızda korumalığınızın yapılması oldukça önemlidir. Bu tür ihtiyaçlarınıza karşılık en iyi şekilde hizmet vermek için VIP yakın koruma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde koruma ihtiyacınız istediğiniz personel sayısınca gerçekleştirilmektedir. Sizlerde böylelikle güven içerisinde dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

Uzaktan İzleme

Uzaktan İzleme

Bazı kişilerin güvenliğinin sağlanması oldukça önemlidir. Ünlü kişiler, firma sahipleri, banka müdürleri gibi kişilerin koruma ihtiyaçları ortaya çıkabilmektedir. Koruma ihtiyaçları ise özellikle dışarı ilişkilerinde meydana gelebilmektedir. Güvenlik hizmetleri sayesinde koruma işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Uzaktan izleme hizmetimizde güvenlik hizmetlerimiz içerisinde sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmetimizde ihtiyacınıza göre gerekli görülen sayıdaki ekibimiz sizi uzaktan takip etmekte ve güvenliğinizi sağlamaktadır. Böylelikle hem toplum içerisinde korumalarınız ile dikkat çekmemekte hem de gerektiği durumda sizleri uzaktan izleyen ekibimizin müdahale etmesine olanak tanınmaktadır.

Alacağınız bu hizmet sayesinde dilediğiniz zamanlar içerisinde uzaktan izleme hizmetinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Organizasyon Güvenlik Hizmeti

Organizasyon Güvenlik Hizmeti

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonların istediğiniz gibi düzenlenmesi için birçok konuda gerekli ayarlamaları yapmanız gerekir. Organizasyonların güvenliği ise oldukça önemli bir konudur. Özellikle organizasyonda üst düzey katılımcıların olması güvenlik önlemlerinin kesinlikle alınması anlamına gelmektedir. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda ise organizasyon güvenlik hizmeti alarak bu ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Vale Adamlar olarak verdiğimiz güvenlik hizmetleri müşterilerimizin her zaman sorunlarına çözüm olarak sunulmaktadır. Organizasyonlarda gerçekleştirilecek güvenlik işlemleri içinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman olan personelimiz ile organizasyondaki güvenliğin alınması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Organizasyonun gerçekleştirileceği mekanın büyüklüğüne ve giriş çıkış kapılarına göre gereli personel sayısını belirlemekte ve güvenlik hizmetini vermekteyiz. Bu anlamda güvenliğin tamamen sağlanması için gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır.

Güvenlik hizmeti çerçevesinde personellerimiz giriş yapan ziyaretçilerin çanta araması, üst araması işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dedektör ile yapılan aramalar ile mekanın güvenliğini tehdit edebilecek herhangi bir unsura izin vermemekteyiz. Gerçekleştirilen bu işlemler personelimiz tarafından güler yüz ve konuk severlik ile gerçekleşmektedir. Böylelikle ziyaretçileriniz bu hizmetten memnun kalabilmektedirler.

Güvenlik dendiğinde bu konuya her zaman önem verilmelidir. Diğer taraftan güvenlik hizmeti alınırken de bu konuda uzman olan kişilerden hizmet alınması da önemlidir. Güvenlik konusunda gerekli deneyime sahip olmayan kişiler sizlere istediğiniz düzeyde hizmet veremeyebilir. Vale Adamlar olarak profesyonel kadromuz ile sizlere kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Böylelikle güvenlik konusunda sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.