Oto Çekici

Oto çekici hizmetimiz ile aracınızla yaşayabileceğiniz sorunlarda özel araç transferi ve yol yardım hizmetleri ile her zaman yanınızdayız. Aracınızın arıza yapması, kaza veya aracınızı kullanılamaz hale geldiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Çekici hizmetimiz ile aracınız bulunduğu yerden alınarak dilediğiniz noktaya ulaştırılmaktadır. Hizmetimizden 7/24 yararlanmanız mümkün.

Oto Çekici Hizmetleri

Oto Çekici Hizmetleri

Otomobiller günümüzde teknolojik bakımdan çok gelişmiş olsalar da çeşitli nedenlerden dolayı arıza ile karşılaşmalarının önüne geçilememektedir. Mekanik arızaların aynı sıra elektrik arızaları meydana geldiğinde aracın çalışmaması veya çalıştığı durumda sorunların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Diğer bir taraftan aracınızın yakıtının bitmesi durumlarında da aracınızı kullanmayabilirsiniz. Böyle bir durumda kaldığınızda ise aracınızı bu durumdan kurtarmanız gerekecektir.

Aracınızın çalışmadığı durumlarda ise oto çekici hizmeti almanız gerekmektedir. Firmamız bu konuda sizlere profesyonel hizmet sunarak uygun fiyatlar çerçevesinde aracınızın çekilmesi için gerekli olan bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde aracınız nereden olursa olsun firmamız aracınıza ulaşmakta ve çekici işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerin belirteceği adrese araçlarınız güven içerisinde iletilmektedir.

Aracınız teslim alındıktan sonra ise her zaman iletişimde olarak aracınızın nerede olduğu konusunda bilgi almanız da mümkündür. Güven ve kaliteli hizmeti ile çalışmalarını yürüten firmamız bu konuda sizler her zaman hizmetini sunmaktadır. Böylelikle aracınız ile herhangi bir yerde mahsur kaldığınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aracınızın çekilmesi ile ilgili işlemler hızlı bir şekilde başlatılarak sizlere en kısa sürede ulaşılmakta ve aracınız çekilmektedir.

Firmamızın sizlere verdiği oto çekici hizmeti sayesinde aracınızın yolda kalması sizi telaşa sevk etmesin. Herhangi bir sebepten kaynaklı olarak aracınızı çalıştıramadığınız durumda çekici hizmetimizden yararlanmanız yeterlidir. Firmamızı aradığınızda adresinizi vermeniz bizler için yeterli olacaktır. Gerekli olan işlemler başlatılarak aracınızın çekme işlemleri başlatılacaktır.

7/24 Acil Yol Yardım

7/24 Acil Yol Yardım

Araçlarınızı kullanamadığınız durumlarda çekici ile bulunduğu yerden alınması ve servise ulaştırılması gerekir. Bu tür durumlar insanların başına her zaman gelebilmektedir. Gündüz vakitlerinde bu tür durumlarla karşılaştığınızda hizmet almanız kolay olabilecektir. Ancak özellikle gece saatlerinde birçok servis kapalı olacağı için hizmet almanızda aksaklıklar olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ise 7/24 acil yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Oto çekici hizmetimiz sayesinde aracınızın yolda kaldığı durumlarda gerekli çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız günün her saati bu konuda sizinle iletişimde olduğu için gece saatlerinde de bu tür bir durumla karşılaştığınızda çekici hizmetini hemen alabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde saat kaç olursa olsun çekici hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız her saat bu konuda hizmet verdiği gibi her gün de oto çekici konusunda sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Aracınız hangi model olursa olsun araç modelinize uygun olan çekici araçları ile aracınızın bulunduğu yere gelmekteyiz. Aracınızın herhangi bir sorun yaşamadan çekiciye yüklenmesi için gerekli olan işlemleri tamamladıktan sonra dilediğiniz noktaya aracınızı ulaştırmaktayız. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde aracınız ile yaşayacağınız sorunların hemen çözülmesi sağlanmaktadır. Güven içerisinde hizmet alabileceğiniz firmamız sayesinde çekici hizmetini hemen alabilirsiniz.

Firmamızdan bu konuda hizmet almak istiyorsanız sadece aramanız yeterlidir. Bu konuda yetkili olan personellerimiz sizlere gerekli olan hizmeti sunarak yaşadığınız sorunun çözülmesi için gerekli olan işlemleri başlatacaktır.

Özel Araç Transfer

Özel Araç Transfer

Yaşayabileceğiniz olumsuz durumlara karşı önlemler alarak hizmet sunan firmamızdan hizmet alarak oto çekici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Çeşitli nedenlerden kaynak olarak aracınızın bozulması, kaza yapmanız, yakıtınızın bitmesi veya sağlık nedenlerinden kaynaklı olarak aracınızı kullanmaz duruma geldiğinizde firmamızdan hemen özel araç transfer hizmeti alabilirsiniz.

Özel araç transfer hizmetimiz sayesinde aracınızı kullanmak istemediğinizde veya yukarıdaki nedenlerden kaynaklı olarak aracınız kullanamadığınızda sizi bulunduğunuz yerden alarak dilediğiniz yere ulaştırmaktayız. Özel şoför ve araçlarımız ile gelerek hizmet veren firmamız sayesinde artık herhangi bir sorunla karşılaştığınızda transfer işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda telaşa kapılmanıza gerek kalmamaktadır. Firmamız bu konuda sizlere gerekli olan bütün hizmetleri vermektedir.

Verdiğimiz bu hizmet sayesinde herhangi bir olumsuz durumda transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Kurumsal bir kimlik ile hizmet veren firmamız özel şoför hizmeti ve özel araçları ile sizlere hizmet vererek sorunlarınızın çözülmesini sağlamaktadır. Konusunda deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizin transfer işlemlerinizi özel bir şekilde gerçekleştirecektir. Alacağınız bu hizmet sayesinde güvenle dilediğiniz yere ulaştırılmanız sağlanacaktır.

Acil Oto Kurtarıcı

Acil Oto Kurtarıcı

Vale Adamlar olarak müşterilerimizin her zaman yaşadığı sorunlara karşı kesin çözümler sunarak yaşadıkları bu sorunları en az etki ile atlatmasını sağlamaya çalışmaktayız. Oto çekici hizmetimiz bu konuda müşterilerimizin araçlarını kullanamadığı durumlara karşı verilmektedir. Kaza, arıza veya yakıtın bitmesi gibi durumlarda aracınızı kullanmadığınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Aracınızın arıza yapması her zaman sizlere sorun oluşturabilir. Ancak şehir merkezinde sorun meydana geldiğinde kısa süreler içerisinde müdahaleler gerçekleştirilebilirken şehir dışında şehre uzak yerlerde oluşan arızalarda ise ulaşım sorunlarından kaynaklı olarak kurtarma işlemleri daha uzun süreler alabilmektedir. Firmamız bu konuda oto çekici hizmetlerini en iyi şekilde vererek nereden olursanız olun en hızlı şekilde bulunduğunuz yere ulaşmaya çalışmakta ve sorununuzu çözmek için gerekli hizmetleri vermektedir.

Acil oto kurtarıcı ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız aracınızın arızalandığında yaşadığınız sorunu çok ciddiye alarak hızlı bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Çekici araçlarımız ile yapacağınız kurtarma işlemleri sonrasında aracınızı servise, en yakın yakıt istasyonuna veya dilediğiniz bir noktaya ulaştırmaktadır. Böylelikle yaşadığınız sorunun hemen çözülmesi sağlanmaktadır.

Vale Adamlar olarak verdiğimiz bu hizmetten her zaman yararlanabilirsiniz. Oto çekici hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Personellerimiz sizler için gerekli bilgileri alarak acil bir şekilde oto kurtarma işlemlerini başlatarak bulunduğunuz yerden alınmanızı sağlayacaktır.

Çekici hizmetlerimizi www.arabacekme.com ve www.otocekicist.com üzerinden sağlıyoruz.