Referanslarımız

Cumhurbaşkanlığı

Başbakanlık

İBB

Demirören

Koç Grubu

Fenerbahçe S.K

Galatasaray A.Ş

Tüyap

İKSV

Samsung Türkiye

Posco Assan İzmit

TBWA Ajans

Rezan Has Müzesi

İstanbul Ticaret Odası

GGA Güvenlik

Sabancı Grubu

Topkapı Sarayı

Nurol

İş Ortaklarımız & Referanslarımız Hakkında

Vale, kısaca çeşitli mekanlara ziyaretçi olarak gelen kişilerin araçlarını teslim alan, uygun ve güvenilir noktalara park eden ve daha sonra sahibine teslim elen kişilere denilmektedir. Vale mesleğinin geçmişine bakıldığında aslında çok eski zamanlardan beri var olan bir meslek olduğu görülmektedir. Günümüzde ise vale olarak çalışan insanlar restoran, düğün salonları, konferans salonları, oteller gibi yerlerde görev almaktadır.

Vale hizmeti veren çoğu yerde valeler kurumsal olarak çalışmamaktadır. Genel olarak mekan ile anlaşan kişiler ile vale hizmeti verilmektedir. Ancak günümüzde artık valelik müessesesi daha da ciddi bir hal almıştır. Bu konuda artık profesyonel hizmet veren vale firmalarından hizmet talepleri oluşmaktadır. Vale Adamlar olarak bu konuda oluşan açığı önceden görmüş ve kurumsal yapı ile profesyonel vale hizmetini sizlere sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde profesyonel vale hizmeti alabilir ve böylelikle vale ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Otopark Park Hizmeti

Firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektör hizmet sektörü olduğu gibi direk insanlar ile iletişimde olan bir sektör olduğu için insanlara iyi hizmet verebilen bir yapıya sahip olunması gereken bir sektördür. Bu durumun farkın olarak hizmetlerini sürdüren firmamız insan ilişkilerinde iyi ve eğitimli personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini kazmaktadır. Vale sektöründe göstermiş olduğumuz başarımız ile de bugüne kadar birçok kuruma hizmet vermeyi başardık. Bir kurumun çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak için referanslarını incelemeniz önemlidir. Vale Adamlar olarak bizlerle yeni tanışacak olan müşterilerimizin firmamız hakkında ön bilgi edinmesi içinse referanslarımızı sizlere sunuyoruz.

Referanslarımız firmamızın kaliteli hizmetini yansıtan hem özel sektör hem de kamu alanındaki kurumlardan oluşmaktadır. Bu sayfamızda referanslarımızı inceleyerek sizlerde firmamız hakkında genel bir bilgi edinme imkanı bulabilirsiniz. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan vale hizmetlerinin yanı sıra diğer hizmetlerimiz ile de birçok alanda hizmet alabilir ve ihtiyaçlarınızın profesyonel ekipler ile karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Referanslarımız arasında Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, İBB, Demirören, Koç Grubu, Fenerbahçe, Galatasaray, Tüyap, Samsung, İstanbul Ticaret Odası gibi ülkemizce tanınmış ve resmi olan kurumlar bulunmaktadır. Daha birçok müşterimiz firmamızdan hizmet almış ve memnuniyet ile hizmetlerimizden yararlanmıştır. Sizlerde mutlu müşterilerimiz aramızda yer almak istiyorsanız Vale Adamlar hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizlerden hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizlere ihtiyaçlarınızı ileterek sizlere en uygun çözümleri sunmakta ve hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Vale Adamlar Hizmetleri

Özel Park Hizmetleri

Vale Adamlar olarak müşterilerimize çeşitli hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin başında ise vale hizmeti gelmektedir. Vale hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile sunmakta ve vale ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmetler sayesinde artık vale ihtiyaçlarınızda profesyonel bir ekiple çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Restoran, otel, konferans, düğün ve diğer organizasyonlarınızda misafirlerinizin araçlarının teslim alınması, gelen misafirlerinizin karşılanması, araçların güvenli bölgelerde bekletilmesi ve misafirinizin mekandan çıkışında arabasının teslim edilmesi işlemleri tarafımızca yürütülmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerimiz profesyonel ve kurumsal firma çerçevesinde yürütülmektedir. Konusunda uzman olan personellerimiz eğitimli ve araç kullanma konusunda deneyimli olan kişilerdir. Ziyaretçilerinizin kibar bir şekilde karşılanması ve uğurlanması konusunda özenle eğitim almış ve kaliteli hizmet sunan kişilerden oluşan ekibimiz sayesinde mükemmel bir hizmet almanın avantajını yakalayabilirsiniz. Vale hizmetlerimizin yanı sıra ziyaretçilerinizin araçlarının otopark işlemleri de tarafımızca yürütülmektedir. Bilindiği gibi organizasyonlara gelen misafirlerin araçlarını park etmeleri ve daha sonra araçlarına gitmeleri zorlu olabilmektedir. Özellikle mekanların çevresinde park edilecek alanların kısıtlı olması durumunda bu sorun daha çok yaşanmaktadır. Böyle durumlarda Vale Adamlar olarak otopark hizmeti vermekte ve araçlarınızın güvenli bir şekilde park edilmesi ve tekrardan sizlere teslim edilmesi hizmetlerini sunmaktayız. Böylelikle organizasyonlarınızda misafirlerinizin araçlarının park sorunu aşılmış olunmaktadır.

Vale Adamlar olarak yürüttüğümüz çalışmalarda müşterilerimizin birçok ihtiyacını karşılamak için özenle çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetler sadece vale hizmetlerini kapsamamaktadır. Vale hizmetlerimizin yanı sıra özel şoför ihtiyaçlarınızda da sizlere hizmet sunmaktayız. Özel şoför hizmetimizde ister günlük ister haftalık veya aylık olsun istediğimiz zaman dilimleri içerisinde özel şoför ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek özel şoför ihtiyacınız olduğu zaman dilimini bizlere bildirmektir. Araç sürüş konusunda deneyimli, eğitimli ve gerekli hizmeti en iyi şekilde sunabilecek personellerimiz sizlerin özel şoförlüğünüzü yaparak ihtiyacınız olan hizmetleri sunacaktır.

Valet Parking

Müşterilerimizin özel olarak transfer ihtiyaçları da doğabilmektedir. Bu tür ihtiyaçlarınızda en iyi şekilde hizmet almanız için sizlere özel transfer hizmetleri sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz bu hizmetimiz sayesinde dilediğiniz noktaya özel araçlarımız ile transfer işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Havalimanı gibi noktalara transfer işlemlerinde firmamız sizlere kaliteli hizmetini sunduğu gibi misafirlerinizin karşılanması ve transfer edilmesi işlemlerinde de sizlere gerekli hizmetleri itina ile sunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında ise vestiyer hizmetleri, oto çekici hizmetleri, güvenlik hizmetleri, Concierge hizmetleri, araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek hareket etmekteyiz. Her bir hizmetimiz için konusunda uzman olan personellerimiz sizlere hizmet vermekte ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması sağlanmaktadır.

Vale Adamlar olarak müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerde her zaman titizlikle davranmakta ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktayız. Sizlerin taleplerine yönelik olarak en iyi çözümleri sunmak için çalışan firmamızdan her zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu sayfamızda daha önceden Vale Adamlar hizmetlerinden yararlanmış kurumları inceleyebilirsiniz. Bizlere referans olan bu kurumlara hizmetlerimiz sunulmuş ve bu hizmetler diğer müşterilerimize sunulmaya devam etmektedir. Firmamız hakkında ön bilgi edinmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Sizlerde vale hizmetleri ve müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.