Araç Kiralama

Şehiriçi ve şehirdışı seyahatlerinizde araç kiralama ihtiyacı duyuyorsanız Vale Adamlar olarak sizlere sunduğumuz kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş araç filomuz, deneyimli kadromuz ve fiyat avantajlarımız ile güven içerisinde dilediğiniz özelliklerdeki aracınızı kiralayabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde seyahatlerinizi daha konforlu bir şekilde sürdürmeniz mümkün.

Şehir İçi Araç Kiralama

Şehir İçi Araç Kiralama

Şehir içi araç kiralama ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firma olarak müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti alabilmesi için kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Araç kiralama talebinde bulunduğunuzda sizlere araç filomuzdaki en iyi araçlar ile kiralama işleminizi gerçekleştirme imkanı sunmaktayız.

Araç kiralama işlemini gerçekleştirmeniz ise oldukça kolay. Firmamız ile iletişime geçerek araç kiralamak istediğiniz süre aralığını bizlere bildirmeniz yeterlidir. Araca ihtiyacınız olduğu süreler içerisindeki müsait olan araçlarımızın listesini sizlere sunmakta ve dilediğiniz aracı seçmenizi sağlamaktayız. Böylelikle kolay bir şekilde aracınızı seçtiğiniz gibi hemen rezervasyon işlemlerini de gerçekleştirmeniz mümkün.

Kiralama zamanı geldiğinde ise aracınız sizin için hazır hale getirilmektedir. Gerekli dezenfektasyon işlemleri tamamlandıktan sonra aracınız sizlere teslim edilmektedir. Temizliğe çok önem veren firmamız her zaman araçlarının temiz bir şekilde müşterilere teslim edilmesi konusunda bütün önlemlerini almaktadır. Böylelikle gönül rahatlığı ile aracınızı teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şehirler Arası Araç Kiralama

Şehirler Arası Araç Kiralama

Şehir dışı seyahatlerinizin konforlu bir şekilde yürütülmesi için aracınızın olması önemlidir. Özellikle toplu taşıma araçlarındaki insanlarla olan teması azaltmak ve güvenle yolculuk etmek için daha da önemli hale gelmekte. Şehirler arası araç kiralama işlemleri ile şehri dışı seyahatlerinizi araç ile yapmanız mümkün. Bu konuda sizlere hizmet veren firmamızdan oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız müşterilerine sunduğu araçların bakımları ise düzenli olarak gerçekleşmektedir. Bilindiği gibi araçlarla seyahat ederken bakımlarının eksiksiz olması oldukça önemidir. Herhangi bir mekanik arıza yaşanmaması için araçlarımızın bakımları zamanında eksiksiz olarak yapılmaktadır. Böylelikle kiralayacağınız araçları güvenle kullanabilirsiniz.

Şehirler arası seyahatlerinizde güvenle kullanacağınız araçların aynı zamanda gerekli olan bütün zorunlu sigorta işlemleri de firmamız tarafından zamanında yapılarak seyahatiniz için herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde istediğiniz yere kiraladığınız araç ile gidebilirsiniz.

Saatlik Araç Kiralama

Araç kiralama süreleri insanların ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir. Firma olarak müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kısa süreli olan oto kiralama işlemlerinde de sizlere hizmet vermekteyiz. Bazı durumlarda insanların araç ihtiyacı kısa süreler içerisinde olabilmektedir. Özellikle saatlik araç ihtiyacı doğduğunda çoğu zaman araç kiralayamamaktadırlar.

Böyle durumlara karşı çözümler üreten firmamız saatlik araç kiralama işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Kısa süreli olarak araca ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belirleyeceğiniz saatler arasında müsait olan araçlarımızdan dilediğinizi kiralayabilir ve kısa süreli araç ihtiyacınızı kiralama yaparak hemen karşılayabilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimizin bu konudaki memnuniyetini sağlamak için saatlik araç kiralama işlemlerinde de kaliteli hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasına olanak sağlamaktayız. Günümüzde en çok tercih edilen araçları filosuna katan firmamız sayesinde araç çeşitliliğini de kullanarak dilediğiniz gibi kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti

Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmeti alırken kurumsal firmanızdan alacağınız zamanda firmamız sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktadır. Kurumsal firmalar araç ihtiyaçlarını çoğu zaman satın almak yerine kiralayarak gerçekleştirir. Kiralama işlemi ile araçların bakım, sigorta, kasko gibi masrafları ile uğraşmadan araç sahibi olabilirler. Vale Adamlar olarak bu konuda da sizlere ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaktayız.

Kurumsal araç kiralama hizmetlerinde genel olarak uzun süreli araç ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan işlemlerde yıllık kiralama ihtiyaçları doğabilmektedir. Bu tür durumlarda uzun süreli kiralama ihtiyaçlarınıza karşı gerekli olan hizmetleri sunmaktayız. Uzun süreli araç kiralama işlemlerinde ortaya çıkan araç bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Diğer taraftan kaza ve arıza gibi durumlarda da bütün işlemler firmamız tarafından takip edilmekte ve gerektiği durumlarda ikame araç teslim edilmektedir.

Sizlerde araç kiralama konusunda profesyonel hizmet almak ve sorunsuz bir şekilde araç ihtiyacınızı karşılamak  için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü personeli ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız sayesinde kiralama ihtiyaçlarınızı en iyi hizmet ve kaliteli ile hizmet alarak istediğiniz özelliklere sahip araca sahip olabilirsiniz.