?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 16 Nisan 2012 - Kategori: Bizden Haberler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Vale Hizmetleri

Vale Hizmetleri profesyonel, valet parking, uzman sürücü, kadrosu ile özel günler, seminer, konferans, turizm, düğün, toplantı, davet, yemek ve organizasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Vale hizmetleri alanında her daim yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme çabası ile eğitimli personelleri profesyonel vale park eksikliğini giderme hedefi ile yola çıkmıştır.

Vale hizmetlerinin sizlere sunmuş olduğu avantajlar bulunduğu tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmetini engellemektir.

Vale hizmetlerini kullanan siz değerli müşterilerimiz, otopark,açık alan park yerine şirket güvencemizin vermiş olduğu rahatlıkla sizlere en iyi hizmeti sunar.

Siz değerli müşterilerimize dürüstlüğü güveni ve müşteri memnuniyetini borç bilmektedir ayrıca devamlı sürücü, koruma, yerinde araç yıkatma, önemli günler ve geceler de günlük siz değerli müşterilerimize özel sürücü temini sorunsuz ve sınırsız hizmet kalitesi ile huzurlarınızda bulunmaktayız.

Araçlarınız Vale hizmetleri görevlileri tarafından araç teslim kartları karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır.

Araçlarınız vale hizmetleri personeline teslim edildiği andan tekrar teslim alınıncaya kadar geçen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çıktığımız bu hizmet yolunda sizlere daima kaliteli hizmet güvencesi ile politikamız sizlerin kurumumuza verdiği değer olacaktır .

Vale hizmetleri vale park hizmetlerinin yanında hava alanı şehir transferleri hizmetlerini kapsayan transfer hizmetleri günlük turları kapsayan özel transfer ve günlük haftalık uzun süreli şoför teminini sağlarız.

Özel transfer hizmetleri ve zamanı sınırlı olan siz değerli müşterilerimize özel araç muayene hizmeti sigorta takip ve özel servis hizmetleri de sunmaktadır.

Öncelikli hedefimiz kurumumuzu aileniz gibi görüp her an 7/24 işlerinizde bizleri değerlendirmenizdir sorunsuz hizmet kalitesi pratik çözüm ortağınız bizler sizin her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.

Yabancı ziyaretçilerinizi, misafirlerinizi, ve Ailenizi yabancı lisan bilgisine sahip uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ
Yüksek verimlilik azmi ile sürekli kendini yenileyen teknoloji karşısında aynı istek arzu ve şevkle kendimizi geliştirmek, duyarlılığını elden bırakmadan azmin zaferle buluştuğu yerden sizlere hizmet vermektir.

DEĞERLERİMİZ
Yüksek performans, dürüstlük, kaliteli hizmet, sadakat, güven, ilkelerine bağlı hizmet anlayışıdır.

MİSYONUMUZ

Bulunmuş olduğumuz hizmet sektöründe sizlere sorunsuz, özenli, kaliteli hizmeti vermek sizlerin güvenini her daim kazanmaktır amacımız para kazanmaktan ziyade müşteri portföyümüzü genişletmek uzun yıllar dostluğa güvene dayanan birlikteliklerdir.