Skip to content

KURUMSAL VALE FİRMASI

Gsm : 0 530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84 2009 Yılında Kurumsal Olarak Hizmete Başlayan Vale Adamlar ® Türkiye Genelinde Aktif Olarak Kaliteli Hizmeti Sizlere Sunmaktadır.

Vale Adamlar ® Üst Düzey Protokol Davetleri, Alışveriş Merkezleri, Oteller, Hastaneler, Restaurant, Plazalar, Kongre Merkezleri, Açılışlar, Partiler, Konserler, Açık Hava Etkinlikleri, Spor Etkinlikleri, Kayak Merkezleri ve diğer organizasyonlar da dahil olmak üzere tüm mekan ve tesisler için Otopark ve Vale Hizmeti sunmaktadır.

Vale Adamlar ® Otopark Yönetimi, Ulaştırma Hizmetleri ve Park İhtiyaçları için en iyi çözümleri sağlamaktadır. 2009 yılında kurulan Vale Adamlar® seçkin kişilerden oluşan geniş kadrosu, tecrübe, deneyim ve “hizmet için hizmet” anlayışı ile Türkiye genelinde bir kuruluştur. Vale Adamlar ® ülkemizde yapılan üst seviye organizasyonlarda görev almıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 5188 no’lu; eğitimli, profesyonel personel ve çağdaş hizmet kanununu benimseyen firmamız hizmet verdiği kişi ve kurumlara daima müşteri memnuniyetini yaşatmış ve yaşatacaktır.

Huzur, güven ve kaliteyi bir araya getiren firmamız gün geçtikçe, Türkiye ve Dünya çapında büyümekte ve gelişmektedir.

NEDEN BİZ ?

hakkimizda Vale

Vale Adamlar ® Türkiye genelinde birçok firmada bulunmayan Vale Sigortası ile aracınızı güvence altına almaktadır.Uzman, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile sürekli gelişmekte ve büyümektedir Devamını Okumak İçin Tıklayın

HİZMETLERİMİZ

ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

VESTİYER HİZMETLERİ

ÖZEL ŞÖFÖR HİZMETLERİ

arac kiralama hizmetleri Vale vestiyer hizmetleri Vale vale hizmet Vale

OTOPARK YÖNETİMİ HİZMETLERİ

GÜVENLİK HİZMETLERİ

ALO VALE HİZMETLERİ

otopark yonetimi Vale guvenlik hizmetleri Vale alo vale hizmetleri Vale
SEGWAY KİRALAMA

HAVAALANI TRANSFER HİZMETLERİ

YAT KİRALAMA HİZMETLERİ
segway 300x239 Vale havaalani transfer hizmetleri Vale yat kiralama 150x150 Vale

CONCİERGE HİZMETLERİ

concierge hizmeti Vale