?>

Skip to content

Zincirlikuyu-Oto-ÇekiciZincirlikuyu oto çekici Avrupa bölgesinin ticari hayatının geçiş yolu üzerinde kalan ve burada yol yardım ile oto kurtarıcı hizmetini sağlayan firmayız.

İyi araçların bünyemiz çatısı altında olup tüm yardım çağrılarına hemen karşılık vererek zor olan işler dahi olsa kısa zamanda işimizi hakkıyla yaparak sizin iyi olmanızı sağlamak bizim başlıca işimiz görevimizdir.

Ucuz çekici göndermiyoruz iyi iş için kaliteli araç yolluyoruz maliyet konusu masraflar eklendiğinde sizde hak verirseniz pratik olan bölgede hızlı çalışmak gerekmekte.

Nedeni sayısız saydıkça bitmez buranın trafiği İstanbul tamamında başka hiçbir yere benzemez kargaşanın içine girdiğiniz andan itibaren bazı zamanlar saatleriniz esir edebilirsiniz.

Zincirlikuyu oto çekici kurumu bu bölgenin tümüne sahip olarak yaklaşık 50 civarında araba sayısını her geçtiğimiz ay içinde artarak yatırımlarını yaptığı işi büyütmeyi kendi çerçevesinde yol olarak seçmiştir.

Adımızdan anılacağı üzere Vale Adamlar Türkiye markası olarak hatırlarda kalan tüm özel işlerin kurumu olup sayısız organizasyon davet ve vale işleri haricinde 10 binleri aşan oto kurtarıcı ve yol yardım araç taşıma görevini verildiği gibi başarılı çalışmalarıyla adından sıkça bahsettirmiş olmanın haklılığını yaşamıştır.

Sektörün ilklerini daima araştırma geliştirme bölümü kurarak otomotiv piyasasında araç taşıma kurallarının değerinde yürütülmesi için tüm gücünü ortaya atarak birlikte çalışmaları sürdürdüğü kurumların istediği hizmetleri kusursuz olarak yerine getirme başarısını her defasında yerine getirmiş çalışmıştır.

Zincirlikuyu oto çekici servis alanını yayarak genişleme ile bölgenin sınırlarına çabuk çekici göndermesini bilinçli trafik hareketini izleyerek takipli araç tahsisini yapıp sizleri çok ivedi olarak taşıma sağlar.

Rakip firmaların örnek olarak çoğu kez bizi takip etmelerini bizlerde kayıtsız kalmıyor yakından onları gözlemliyoruz nedeni her düşünce kendi yeniliğini çıkarır sürer herkes birbirini düzenli olarak kontrol ederek piyasa yapmaktadır.

Sizler işletmemizi tercih ettiğiniz süre içinde emin olunuz kalitenin sınırlarını zorlayan çalışmamıza şahit olacak devamında gelecek işlerinizi bize açacaksınız.

Kurallarına göre oynayıp hesap yapan firmamız sizin için yeniliklerini sürekli olarak güncelleme yapar daha faydalı olmak için uğraşır.

Zincirlikuyu oto çekici garantinin adresi olarak hafızalarınızda kalacaktır.