?>

Skip to content

Zeytinburnu-Oto-ÇekiciZeytinburnu oto çekici tramvay yoluna yakın yerde bekleme yaparak gelen yol yardım ve oto kurtarıcı çağrısına göre harekete geçip oto kurtarmaya gider.

Marmara denizinin kıyı kesiminde kalan ilçenin diğer başlangıç yeri Topkapı civarı olup bitim sınırı Bakırköy ilçesinin uçlarına kadar gitmektedir.

Burada kozmopolit karma milletlerin fazla görülmesi eskiden beri deri sanayinin kalbinin merkezi buranın olmasıdır.

Yurt dışına ihraç edilen mont ile diğer türlü giyeceklerin Rusya devleti ile diğer yakın civarından ülkelere dağılımı yapılır.

İş gücü bakımında sanırız bütün ilçelerin toplamı kadar iş sahası ve personel çalıştırma düzenine uygun şekilde uygulayan lokomotif başı çeken firmaların yer sahipliğini görebilirsiniz tüm kesimlerden çalışanların diğer ülkelere mensup bireylerden oluşan zengin kadroları mevcuttur.

Zeytinburnu oto çekici milyona yakın nüfusun oluşturduğu bölgenin temel ihtiyaçları haline dönüşen oto kurtarıcı ve yol yardım işini müşteri ayırmadan elinden geldiği şekilde tüm arayan kişilere aynı ölçüde davranarak sağlamaya özen göstermeye çalışmaktadır.

Geçtiğimiz yıllara nazaran ekonomik sıkıntıların meydana getirdiği küçülmeler nedeniyle bir kısım deri işletmesi bölgeden gitmesi bazılarının kapatması yinede problem teşkil etmeyerek ticari hayatımız artarak devam edecektir.

Giden işletmelerin büyüyüp gitmesi bize yol gösteren umutların artmasının kaynağı olmuştur. Oto kurtarma hizmetinin görüldüğünün aksine aşırı zor sorumluluk isteyen sıkıntılı problemli işlerin tam merkezi olduğunu buradan sıkılarak söylemek belirtmek isteriz sevgili iş ortaklarımıza.

Zeytinburnu oto çekici hizmete girdiği geçmiş senelerden itibaren kalitesinin bir an olsun geriye gitmesine yardımcı olan hiçbir kötü harekette bulunmamış bil hassa elini taşın altına koyarak olanakların sonuna kadar kullanılmasına destek harcamıştır.

Bizim problemimiz iş kapasite küçük büyük araç değil sadece zaman kavramıyla ilgili sorunları yaşamaktayız aceleci davranan değerli insanların araçlarını almaya gitmeye uğraşıp mücadele ederken kendileri bizi ortalama 45 saniyede bir aramaları bu işin en berbat hali olmaktadır.

Ama öyle güzel değerli sevgili insanlarımızda var tamam siz nasıl isterseniz o şekilde yapalım diyerek bize verdikleri öneme karşılık bizlerde daha güzel şekilde karşılama yaparız.

İşin zorlukları sadece trafikten ibaret değil sevgili dostlarım Zeytinburnu oto çekici çoğu zaman oto kurtarma yaparak batan düşen araçları çıkarmak için çok mesai harcıyor.