?>

Skip to content

Yol-Yardım-ÇekiciYol yardım çekici için gelen yoğun istekleri yerinde özel amaçlı araçlarımızla çekiciye yüklemesi yapıldıktan sonra gideceği istikamete yola koyulur.

Genelde arızalar için oto kurtarıcı talebinde bulunulur fakat son zamanlarda kazalara daha çok araba gönderiyoruz.

Nedeni şehrimizin insanları arttığı artık geceleri de gündüze yakın kalabalık çalışan iş yerlerinin sabahlara kadar mesai yapmasıyla ister istemez istenmeyen sonuçları doğuruyor.

Bizler ekip halinde gecemizi gündüze katarak tüm İstanbul çevresinde yardım isteyen değerli insanlara yetişmekle uğraşıyoruz.

Servis ve yetkili araç satış noktalarıyla yaptığımız araç nakil anlaşmalarının yıl sonuna kadar fiyatları aynı olup verilen tarife uygulanıyor.

Pert hasarlı araba taşıma işinde yine sizlere kayar kasalı arabalarımızın desteğini sunarken yol yardım çekici firmamız her destek sağlar.

Birlikte iş yaptığımız şirketlere avantajlı koşullarda oto çekici ve oto kurtarma hizmeti sağlarken yanımızda aynı ekipten olan eğitimli kişileri göndermeye özen göstermek zorundayız.

Avrupa yakasında bulunan şirket merkezimiz tüm büyüklükte arabaları çekmeye müsait kamyon ve çekicilere sahiptir.

Aynı andan birden fazla olaya hızlı biçimde yol yardım ile kurtarıcı gönderme kapasitesine sahip enden kurumlardan bir tanesi olarak yine bütün hizmetlerimiz başarılı operasyonlar ile yönetilmektedir.

Kısa süren yolculuk sonrası araca yetişen sürücümüz yine sizlere bazı soruları yönelterek arabanız hakkında bilgi aldıktan sonra ustanızın olup olmadığını soracaktır dilerseniz kendi kurumumuz çatısı altında yetkili servisimizden yardımcı olabiliriz.

Yol yardım çekici işinin ayrıntılı bölümleri ile yapılan işler aynı değildir bazen kurtarmaya gideriz kullanılan aletler farklı olabilir arıza yardımına gidecek olan araç değişiktir.

Bu tip mesleğin tehlikeleri arasında kaza bela olur tamamen disiplinle hareket etmeliyiz güvenlik tedbirlerini elimizden bırakmadan korunaklı çalışmanın yararı dikkatli oto kurtarıcı hizmetiyle ölçülür.

İstanbul’dan aldığınız hasarlı otomobilin şehir dışına taşınmasında bizlere ait olan çoklu çekici arabalarının yardımıyla tüm illere transfer yaparak sizlerin emaneti zarar görmeden taşımayı bizimle kaliteli şekilde yaşayabilirsiniz.

Anadolu yakası yol yardım hizmetlerini iş ortaklarımızla çözümlerken yine kendilerine batı yakasında yardımcı oluyor görevimizi tam vaktinde bitiriyoruz.

Her zaman iyi ve düzenli çalışma programında kalarak yol yardım çekici hizmetiyle anılırız.