?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 06 Temmuz 2013 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne

Şirketimiz bünyesinde bulunan yelkenli tekne kiralamada öncü olan kurumumuz Ülkemiz sınırlarında bulunan denizlerimizde ege,akdeniz,marmara ve karadenizde sizlere bu özel hizmeti sağlamaktayız . Yelkenli tekne kiralama şirketimiz sizlerden gelen talepler doğrultusunda süratle sizlere geri dönüş sağlanır. Yelkenli tekne kiralama birimimiz çeşitli yelkenli teknelere sahip olup şirket gezileri,özel kurum gezileri,organizasyon,davet ve partilerde tüm mürettebatı ile sizlerin emrindedir dilediğiniz yerlere en güzel manzaralar eşliğinde sizleri götürürler. Yelkenli tekne personelleri işlerinde uzman olup her biri uluslararası sertifikalara sahip bilgi ve birikimleri ile sizlere inanılmaz anlar yaşatır.
Yelkenli tekne kiralama şirketimiz hakkında resmi web sayfamızdan bilgi alabilir referanslarımız inceleyebilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi aradığınızda sizlere süratli geri dönüş sağlanmaktadır.