?>

Skip to content

Şoför-KiralamaVale Adamlar kiralık şoför temini sağlayan sektörde çok uzun zamandır çalışma yürüten kurumsal hizmetler işletmesi olarak tüm isteklerinizi karşılamakta.

Sayısı yüzleri geçen hemen herkesin hizmet almak istediği kalitesini kanıtlamış özel aile ve kişilerin günlük, aylık, yıllık deneyimli sürücü isteklerini anında karşılayarak övgüler kazanmış gerçek anlamda bu işi benimsemiştir.

Şirket şoförü birinci sınıf iş insanı şoförüne kadar bütün aranılan terimlerde personel tedarik ederek yaşamış olduğunuz sıkıntıya karşılık hemen müdahale ederek görev almıştır.

Holding ve diğer işletmelere yönetici ile patron sürücüleri içinden en niteliklisi seçilerek size gönderildiğini unutmayınız.

Eğitim konusunda taviz vermeden karşılama ve yol gidişlerinin eğitimleri uzun dönem şoför kiralama hizmetlerinde eğitim vermeden size göndermiyoruz.

Piyasaya dün girmiş şirket değiliz sizin neyi isteyip istemediğinizi iyi biliyor kesinlikle gizlilik içinde çalışan personellere sahip olacağınızı sırrınızı kimseler ile paylaşmayan kişilerden hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz.

Kiralık şoför ile İstanbul ve Ankara üzerinden yazlıklara giderken bizleri tercih edebilirsiniz sizlere uzun yol tecrübesi olan alanında çok deneyimli kişileri göndererek güvenli şekilde yol gitmenizi sağlıyoruz.

Yine yazlıklardan dönüşlerde bizlerden personel tedarik ederek huzurla evinize dönebilirsiniz.

Biz bu işi en iyi yapanlardan olarak neredeyse çeyrek asırlık bilgi ve birikime sahibiz.

Uzman sürücülerin asla sizleri üzecek duruma düşmeyeceklerinin garantisini yaptığımızı profesyonel iş sözleşmesiyle garanti altına alıyoruz.

İstanbul şoför kiralama şirketleri arasında disipliniyle duruşu net olan Vale Adamlar hizmet şirketinin ayrıcalıklı avantajlarını sizlere sunarken tek bir adam üzerinden çalışma yapmıyoruz.

Farklı kişiliklerde özellikleri barındıran yabancı dil bilen bazen birkaç lisan öğrenmiş nitelikli sürücü adaylarımızla her zaman göz doldurmuş kaliteye sahibiz.

Kısa süreli haftalık şoför kiralama taleplerinizi doğru şekilde karşılama adına personelin işe hangi noktadan başlayıp bitireceğini günde kaç saat çalışma yapacağını net şekilde bildirim sonrası ücretlendirme yapılır.

Ücret konusunda çeşitli seçeneklerin tarafınıza doğru biçimde verileceğini unutmayınız.

Günümüz çağında yoğun iş temposunda çalışmalar yapıyor gelir düzeyiniz yüksek ise size önerimiz yardımcı şoför almanızdır performansınızın daha iyi olacağını aklınızdan çıkarmayın.

Aylık şoför kiralama şirketi olarak hep yanınızdayız sadece bir telefon ile sizlere yardımcı gönderiyoruz.