?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 27 Nisan 2013 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Valet-Parking

Vale Parking hizmeti firmamızın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu sınırsız hizmetlerden bir tanesidir. Uzman şoförlerimiz sayesinde Park derdinden kurtulacaksınız. Vale Parking firması olan vale adamlar sizlere pratik çözümler sunar. Her daim güler yüzlü ve prezentabl elemanlarımız sayesinde park yeri aramaktan kurtulacaksınız. Üst düzey partiler, konserler veya organizasyonlarda görev alabilecek eğitimli kadromuz ile sizlerin hizmet sunmaya her zaman hazırız. Daha önce hizmet sunduğumuz firmaları referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz. Türkiye genelinde en profesyonel ve en uzman kadro’ya sahip tek Vale Parking şirketi olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu güveni referanslarımız sayesinde buluyoruz.

Vale Adamlar, firması bir vale hizmetleri kuruluşudur. İstanbul’da ikamet etmekte ancak tüm ülke genelinde hizmet ve çözümler sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetlere Vale Parking İstanbul hizmeti’de dahildir. Hizmetlerimiz sayesinde kalitenize kalite katabilirsiniz. Şirketimiz’in özel hizmet sigortası mevcuttur. Hizmet anında her hangi bir zarar olursa firmamız tarafından karşılanır. İşini bilen elamanlarımız olduğu için içiniz daima rahat olsun. Vale Parking ekibimiz ülkemizde ve illerimizde her zaman güvenilir ve güler yüzlüdür. Sizlerin mal ve can güvenliğini ve memnuniyetini sağlamak asıl amacıdır. Bizlerden hizmet almak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitemiz referanslarımızdır.