?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 29 Ağustos 2013 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Vale-KiralamaValet park işletme şirketi olarak VALE ADAMLAR firması kurumsal şirketlere, plaza, avm, restaurant, cafe, eğlence merkezlerine, spor merkezlerine, otellere, özel alanlara, organizasyonlara, etkinliklere vale kiralama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde görev alan personellerimiz sizlere layık olan kaliteli vip hizmeti eğitimleri ve disiplinleri ile görev yapmaktadır.

Vale kiralama olarak hizmet verdiğimiz alanlar içinde helikopter transferi, limuzin kiralama, vip transfer, kiralık araç, makam şoför kiralama, özel şoför kiralama, kiralık şoför, lüks araç kiralama.

Kiralık yat olarak 7/24 hizmet vermekte olup tüm yıl boyunca gece gündüz emrinizde. Kiralık vale personelleri hakkında bilgi ve referans almak için şirketimiz resmi net sitemizi inceleyebilirsiniz.

Şirket personellerimizin her biri güvenli sürüş eğitimi testlerini başarı ile tamamlayıp çalışma alanları içerisinde bulunan belgelere sahip.

Uluslararası sertifikalara sahiptirler tüm personellerimiz şehirler arası yol bilgileri olup saat ve zaman problemi yaşatmazlar.

Dilediğiniz an gitmek istediğiniz yere kiralık vale personelleri ile sorunsuz gidebilirsiniz.