?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 21 Mart 2015 - Kategori: Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Bizden Haberler, Kiralık Şoför, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Vale, Vale Hizmeti, Vale Kiralama, Valet Parking, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Vale-Hizmeti-BodrumVale adamlar ülkemizde vale hizmetleri  veren en kaliteli disiplinli ve büyük valet parking şirketidir.

Personellerimiz işlerini iyi bilen ve tüm illerde organizasyon tecrübesine sahip olan şirketimiz tüm büyük gruplar ve ünlü simaların vazgeçilmez vale hizmetleri şirketidir.

Yaygın bir şekilde her yerde olan boyundan büyük bütün organizasyonların üstesinden gelen binlerce kişilik festivallerde shuttle transferi dahil tüm sorumlulukları alan vale adamlar vale hizmetleri tescilli en iyi valet park konularında yetkili ve bilgiye sahiptir.

Lütfen taklitlerimizden sakının test etmeden iş yapmayınız son zamanlarda bizlere ulaşan müşterilerimiz diğer vale şirketlerinin merdiven altı olmalarından ve işi bilmemelerinden sakınmakta olup şikayet etmektedirler.

Vale adamlar vale hizmetleri referansları ülkemiz sınırlarını aşmakta olup dünyaca ünlü büyük kurumların tercihi olmuştur.

Bizlerin hizmetimizde 7. yılında sizlere daha geniş görüş için de hizmet vermeye ve kendini geliştirmeye daha ileri teknolojik seviyede sizlere hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.