?>

Skip to content

Vale adamlar olarak uzun yıllardır bu sektörde tecrübeli hizmet veren sürekli olarak açık olup deneyimli personeller ile çalışan vale hizmeti şirketidir.

Vale-Hizmeti

Valla adamlar sizin zamanınız yoksa talep ettiğiniz takdirde sizlere gelerek aracınızı alıp araba muayene istasyonlarında bakım merkezlerine ve bir başka noktaya transferi konusunda elinden gelen tüm gayreti ile sizlere yardımcı olmaya özen göstermektedir.

Yaz aylarında özellikle tatil merkezlerine giderken uzun yolda araba kullanmak istemezseniz var ya adamlar sürücü kiralama bölümünden sizleri uygun şekilde uzun yol tecrübesi olan deneyimli arkadaşlarımızı eşlik ettirerek yardımcı oluyoruz gittiğiniz noktaya kısa sürede güvenli şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul Ankara Vale hizmeti konusunda günlük gidiş dönüş sürücü kiralama hizmetimiz yıl boyu devam ederek gitmek istediğiniz noktaya zaman kaybetmeden uzman sürücülerimiz sayesinde gidebilirsiniz.

Valla adamlar bünyesi altında çalışan herkes gerekli olan tüm vale eğitim seminerlerine katılıp sertifikalarını hak edip sürücü belgeleri ve diğer devletimizin istediği kurallar çerçevesinde olan belge sahibidir diksiyonu düzgün alanında başarılı sürücülerdir.

Vale hizmeti konusunda geçmişinde başarılar ile hizmet sağlayan şirketimiz herkes tarafından bilinmektedir.

Vale adamlar Vale hizmet firması görevleri arasında alışveriş merkezleri hastaneler diğer etkinlik alanları organizasyonlar açılış ve davet hizmetlerinde görev yapar.

Son yıllarda hizmet veren büyük projelerde vale ihtiyacı artık gerekli olup olmazsa olmazlar arasındadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere yurdumuzun hemen her noktasında ve hizmetini almak için bizlere her gün onlarca şirket müracaat eder.

Geçtiğimiz yıl içerisinde vale hizmeti resmi olarak Çalışma Bakanlığı tarafından onaylanmış meslek statüsü kazanmıştır.

Stres ve öfke kontrol konularında sürekli olarak eğitim olarak çalışan hizmetli ve personellerimiz sizlere karşı birebir ilişkilerde son derece kibar diksiyonu düzgün ve başarılı bireyler olarak devam etmektedir.

Vale çalışanı vale adamlar bünyesinde görev alarak hizmet verdiği kurumun araç trafiğine sorumlu olarak çalışır.

Vale Adamlar varsa sorun yoktur sloganımız için kendimizi ve çalışanlarımızı her gün gözden geçirip eksiklikleri değerlendirerek yol haritası çiziyoruz.

Profesyonel park manevra ustası işletme olup her türlü sistemde çalışma gücüne sahibiz.