?>

Skip to content

Vale-HizmetiVale hizmeti Vale Adamlar bünyesi altında organizasyon, etkinlikler, davet, nişan, düğün, toplantı, konser, toplantı.

Devlet kurumu, özel kurum, otel, hastane, restoran ve yiyecek içecek alanların yanı sıra spor merkezlerinde verilmektedir.

Seneler önce başladığımız bu işe her geçen gün kendini büyüme yolunda ileri seviyelere taşıyarak piyasa payını yükselten belirgin şekilde önde olan vale hizmeti şirketine yeni katılan müşterilerimiz ile devam etmekteyiz.

Sizlerden gelen iş tekliflerine doğru orantıda hazırlık yaparak yerinizde yaptığımız incelemeler sonrasında hazırlık aşamasını bitirip size özel kurulan ekip ile yola çıkarız.

İşletmelere saat uygulaması yapmıyoruz siz nasıl isterseniz gece gündüz vale hizmetleri sağlayarak sizi memnun eden anlayış içindeyiz.

Gelen konuklarınızın iyi derecede ağırlanıp uğurlanmasında pay sahibi olduğumuz için ileri zamanlarda referanslarımızın bizleri temsil ettiğini gururla görüp yolumuza emin adımla ilerliyoruz.

Yardımcı olmalarına müteşekkir kalarak başarı yolunda daha hızlıca adımları atmaya özenle gidiyoruz.

İstanbul vale hizmeti veren şirket sayısında önemli ölçüde artış olduğu son dönemde net sitesi kuran herkesin bu işi yaptığını görüp biraz üzülüyoruz.

Nedeni iyi müşterinin kafasını karıştıran süslü sitelerin içinin boş olması.

Bir geçmişe sahip olmadan maliyetine işlere kalkışmasıyla iyi olan işin biranda kötü duruma düşerek kurumsal müşterilerimizin sektöre bakış açısında önemli değişikliklerin oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

Vale hizmeti görüldüğü gibi eli belinde bekleyen akşama kadar araba süren basit iş değildir çok ağır yükümlülükleri olan bulunduğu ortamın her şeyinden sorumlu kimselerin işidir.

Müşterinizin alana ilk girdiğinde gördüğü önce kişi olup sizi temsil ederek gelen ziyaretçinin bakışını değiştirecek adamdır.

İstanbul vale hizmeti konusunda diğer illerden bir adım önde gittiğini şüphesiz hepimiz bilir görürüz.

Elit restoranlar, güzel işletmeler, pahalı konumda sosyal alanların bu şehirde olması işi yaparken daha ciddi hale gelmesinin kuralların katı şekilde uygulanmasının önünü açmakta.

Çalışan personellerin disiplinli kuralları uygulayıcı araçların teslimi esnasında iyi davranış sergilemeleri gerekmektedir.

Misafirlerin İstanbul vale hizmetleri konusunda pek beğenmedikleri durumların başında otopark alanı olmayan yerlere.

Gittiklerinde vale hizmeti için teslim edilen arabaların polis tarafından çekilmelerine isyan ediyorlar.

Ama maalesef gittikleri işletmenin çevresinde otopark alanı olmadığından başlarına böyle kötü durumların gelmesi bizleri de üzmektedir.