?>

Skip to content

Unkapanı-Oto-ÇekiciUnkapanı oto çekici tarihi mahallede yıllardan gelen tecrübenin mimarı olup yol yardım işinizin kolay şekilde çözülmesini araç çekici taktiğiyle yapmaktadır.

İstanbul ilinin Fatih ilçesine bağlı olarak haliç kenarına sahil şeridi olup tüm güzelliklerin hep birlikte yaşandığı güzide semtin adı Unkapanı diyerek biliniyor.

Eski zamanların ticaret merkezleri dükkan ile imalat alanlarının hepsinin buradan koca şehre yayıldığını biliyorsunuz sanırım.

Ayrıca burada hala ayakta kalmaya çalışan kasetçiler çarşısının dili olsa konuşsa ne efsanelere konu olan filmlerin hiçbir şekilde vazgeçmediği senaryoların yazıldığı o güzel anıların çoğu gitti ama bizler hala burada bekçi gibi bekliyor işimizi yapıyoruz.

Düşünsenize 50 yıl önce köyde neyi var yok satıp buralara gelerek sanatçı olacak diyen adamlarımı görmedik.

Unkapanı oto çekici derdinize derman yolunuza dost olmaya işlerinizin çabuk şekilde hazırlanmasına araç çekici ve kurtarma hizmetlerini vermeye gelen kişi bizi temsil etmektedir.

Firmamız adına kayıtlı olan araç miktarının her geçen günlerde artması başarı olayı olarak hanemize kaliteyi getirmekte buna karşılık daha iyi şekilde araba çekici desteğinin üst seviye olması için işine sadık ne yapılması gerektiğinde çekinmeden yapmaya çalışan uzmanları yanımızda tutuyoruz.

Uzak bölgede kalmanız bizim için problem teşkil etmiyor nereye gelmesini isterseniz oraya yakın olan arabayı gönderme konusunda herkesten daha fazla deneyime sahibiz.

Tarihiniz hangi zaman dediklerinde babamızdan kalan mirasın bayrağın ileriye taşıyan fertleri olarak Unkapanı oto çekici firması ayakta kalıyorsa sayenizde efendim.

Yol yardım için genelde basit işlerin yol açtığı sorunların neden olduğunu biliriz fakat o parçaların elektrik konusuysa geç vakitlerde bizi ararsanız olmama ihtimalini aklınızdan çıkarmayınız elimizden ne geliyorsa onu vermeye hazır olduğumuzu iş yaparken fark edeceğinizi biliyoruz.

Farz edelim olmadı yine aracınızın yanına gelen işletmeye ait araç çekiciye çabuk biçimde yükleme yapıldıktan sonra istediğiniz gitmemiz gereken yere vakit harcamadan yola çıkarak kısa dakika alan hızla varıyoruz.

Araç kurtarıcı dikkatli olarak yanaştığı servisin önüne geldiğinde hidrolik otomatik ayakları açarak üstümüze aldığımız emanetin inişine kadar dikkatimizi dağıtmadan teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Unkapanı oto çekici sizler ile olduktan sonra yükün ağırlığı önemli değildir sevginize karşılık olarak görevlerin en güzel yapıldığı yerdesiniz.