?>

Skip to content

Ümraniye-Oto-ÇekiciÜmraniye oto çekici limitsiz şekilde güce sahip yol yardım ve kurtarma hizmeti sağlayan destek birimiyle çalışmak her kurum ve kişinin hayalidir.

Alanında sayısız başarılara sığan yılları emekler harcayarak mücadele ile geçen firmamız her anlamda sizi doyuran hizmet kalitesiyle adından sürekli konuşulan işletmeye dönüşmüştür.

Başarılarımızı örnek alarak bizleri geçmeye çalışan tatlı rakiplerimizin daima bir adım önlerinde olduğumuzu bilmek bizleri mutlu ve umutlu kılmıştır.

İlçemiz İstanbul semalarında yüksek tepeden bakan ilçe gibi olup sanayi bakımından son derece gelişmiş üretim sahalarına sahip olmasıyla ünlü sanayinin neredeyse başkenti demek isteriz.

Bölgesel trafiğimiz yine başarımızın yer aldığı kadar kötü trafik çilesini yanında taşımakta.

Ümraniye oto çekici başınız sıkıştığında çabuk olarak gelen hizmetin adı olup değerli şekilde iş yaparak istediğiniz ölçüde mutlu olursunuz.

Servis noktalarını bilen olup her araç bakım merkezini yakından tanıyan kimin nasıl iş yaptığını öğrenen firma modeli olup her zaman teknolojiyi takip eder.

Kullandığımız araba ve araçlar aylar öncesinde özel siparişler verilerek hazırlanan aletler olması tamamı ya hidrolik ya da elektronik olmasıyla bilinir ve çok yüksek meblağ karşılığında elde ederiz o yüzden taşıma yaparken çekici pazarlığını çok aşağı taban fiyatlarına çekmeye lütfen çalışmayınız.

Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarına gelen yüksek zamlar karşılığında bizler size 3 yıl öncesinin fiyatları eşliğinde yol yardım hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Ümraniye oto çekici önemsediği sistemde adına yakışır şekilde iş yapmayı kendine ilke edinmiş olarak hayatını sürdürmeyi kararlaştırmıştır.

Çok iyi zamanları kötü günleri görerek fırtınalı havada kaptanın gemiyi limana yanaştırdığı şekilde tecrübeye sahip olarak iyi günleri sizler ile beraber yaşamayı sürdüreceğiz.

Sizin daima haklı olmanız için tüm olanakların seferber edildiği firmamızda abonelerin daha avantajlı fiyatlara çekici ve kurtarıcı ile yol yardım servisini kullandığını bilmeniz sizler açısından yararlı olacağını düşünüyoruz.

Ümraniye araç çekici ihtiyacınız olduğunda bize telefon yoluyla ulaşmanız yeterli olacak sadece 15 dakika zaman süresinde çekici ve kurtarma aracını karşınızda bulacaksınız.

Ekonomik şartlar altında verilen hizmet kalitesi Ümraniye oto çekici işletmesi tarafından yapılır.