?>

Skip to content

Tuzla-Oto-ÇekiciTuzla oto çekici tersaneler bölgesi civarında bulunan mıntıkasında yol yardım üzerine ve oto kurtarıcı hizmetleri sağlayan profesyonel firmadır.

Çevrenizde oto kurtarma aracına ihtiyacı olan tüm herkesin içini rahatlatacak şekilde filoya sahip oluşumuz bu işleri çok kaliteli güzel biçimde yapmamızdan gelmekte.

Yıllarca ilçenin tüm çekici ve yol yardım olaylarına çalışarak cevap vermemizin kaynakları sizlersiniz.

Sayenizde büyüyen araç kurtarıcı sayımızın İstanbul Anadolu yakasında ikinci ofise taşınıp operasyonları daha hızlı yapmamıza olanak sağladı.

Bölgenin ticari hareketlerinin büyük payı gemi sanayi ticaretine bağlı olarak sürmesi belediyemize hatırı sayılır vergi para akışını getirmekte yatırımlarına lüks gemi ile yük gemilerini yaparak devam eden tersanelerin kurtarıcı taleplerini yine bizler karşılarız.

Tuzla oto çekici size yıllık anlaşma karşılığında yüzdeli indirimleri uygulama hakkına sahip olarak daha ekonomik biçimde işlerinizin yürümesinde her önlemleri sizler adına alarak içinizi ısıtan yüksek güvenlikle iş yapmasını çok iyi bilmektedir.

Sizleri güler yüzle karşılayan tebessümlü teknik çalışanların görevlerini yaparken sağa sola bakarak değil işlerine yoğunlaşmaları işe alırken verdiğimiz eğitim sürecinde daha ileri düzeyde artan performansına borçluyuz.

Araba çekici ücretlerine her yıl yapılması gereken zamları üç yıl geçti hala yapmadık fakat üzerine belki 10 kez akaryakıt zammı gelmiş olmasına rağmen.

Nerelerden araba çıkardığımızı görseniz inanın hayretler içinde kalırsınız ama kurtarmak bizim işimizin başlıca esas temelleri arasında olduğundan hiç itiraz etmiyoruz.

Tuzla oto çekici hizmetini talep ederken arızalı arabanızın kurtarıcı gelmeden lütfen çekici demirini yerine montaj yerine yerleştirme yapınız sizin açınızdan süreç daha çabuk şekilde işleyecektir.

Yerinde hizmet isteyen mağdur kişilere yol yardım sonucu yollanan ustaların hepsi sertifikalı belgeli başarılı adamlar olup sizleri kati şekilde aldatmaz yanıltmazlar.

Parça değişimi konusunda orijinal ve yan sanayi üretimlerin arasındaki farkı hepimiz biliriz ama bazı yedek parçaların yan üretimleri nedense gerçeğinden sağlamlık konusunda biraz daha ileri düzeyde iyi çıkıyor.

Sizler için attığımız adımların yapılan yolların tüm sıkıntıları hizmet kalitemizin tanıtılmasından kaynaklandığını görmeniz firma olarak kendimizi iyi hissetmemizi sağlayıp güzel sonuçların çıktığı kaynaklara yönelmemizi getirmektedir.

Tuzla oto çekici ilçenin bütün mahallelerini bilir kestirme yolları kullanır size kısa zamanda ulaşır.