?>

Skip to content

Topkapı-Oto-KurtarıcıTopkapı oto kurtarıcı Avrupa yakasında civarın tüm oto çekici ile yol yardım ihtiyacını karşılamak için kurulmuş oto kurtarma kurumudur.

Kalabalık şehrin milyonları aşan araba sayısıyla temel ihtiyaç haline gelmiş mesleğimizin son yıllarda olmazsa olmaz haline büyüyerek cevap verebilen kurumsal yapıdır.

Sahip tüm anlaşmalı olduğu firmaların araç taşıma işiyle ilgilenen yaptığı icraatlar ve yeniliklerin kendisine güç kattığını düşünen profesyonel kaliteyi daima yol olarak benimsemiş ilkel yöntemleri elinin tersiyle iten firma olarak hafızalarınızda sürekli kalmaya çalışan teknik zenginliğe önem arz eder.

Neredeyse 4 bin yıl geçirmiş aynısının olmadığı sade sakin tarihsel anlamda dünya ülkeleri arasında tüm milletlerin yakından takip ederek ziyaret ettiği kutsal topraklar olarak tanınır.

Topkapı oto kurtarıcı gelen ziyaretçi sayısı araçla çok fazla olduğu için yaşanan bu tip temel ihtiyacın bir kısmını kendi içinde hallederek insanların zor şekillerde yolda kalmasının önüne geçerek az paraya çok hizmet vermek çabası içinde kalmıştır.

Millete para gözüyle değil verilen gerçek değerle karşınıza çıkarak çalışan kişilerin kibarlığı ve özverili oluşu eminiz ki sizlerinde çok hoşnut kaldığınız zaman olmuştur.

Tersini düzünü bilen nasıl iş yapılır zarar verilmeden araba taşıma kurallarını iyice öğrendikten sonra size karşı olan davranışın verildiği nasihatlerin hepimize aydınlık ışık tutucu rol olmasının temeli kaliteye verilen değerin bir parçasıdır.

Son yıllarda insani değerlerin yitirildiği çağımızda Topkapı oto kurtarıcı aynı değerde kalarak mutluluk formunu dürüst olmaya borçlu ne öğrendiyse öğrencilerine öğreten olup öyle anılacaktır.

Bizim ilçemizin sorunları aşırı kalabalık otomotiv piyasası nakliye ile gelen malların büyük piyasada yerini alarak bekledikleri müşterilerin ticaret için hafif ticari araçlarıyla ilçeye gelerek yoğunluğu bilinmekte.

Türlü üretimlerin yapıldığı mucitler ile dolu sanayi sitelerinde mutfak dekorasyondan başlayıp yiyecek ve içecek üretim tesislerine kadar neyi ararsanız kısa süre içinde bularak sahip olacağınız türden yere sahip merkez konumunda.

İnsanların eskisi gibi ilk tercihi tarihi ticarethane olup ihtiyacınızın karşılanması için gece gündüz açık olan imalathanelerin varlığı Ülkemizde övünç kaynağı ve çalışanlara iş olanağını sağlamakta.

Topkapı oto kurtarıcı ara vermeden senelere yayılan iş yeteneğinin kapısı olmaya devam etmekte.