?>

Skip to content

Topkapı-Oto-ÇekiciTopkapı oto çekici adı gibi semtimiz de çekici ve eskiye dayanan eşi olmayan öneme ve güzelliğe sahip yol yardım ile oto kurtarıcı bünyemizde verilir.

Fatih ilçesi tarihi yarım adaya hükmeden asırlar boyu savaşlar görmüş geçirmiş kutsal olan ne varsa içinde bulunduran muazzam güzelliklerin ev sahibi olmuş değer bilenleri bir arada tutma özelliğinde nadir yerlerin arasından bir numara olarak biliniyor.

İlçe sınırını gezmeye çalışsanız garanti ediyoruz gününüz yetmez öyle çok güzellik var ki hangisini sıraya koysanız bir sonraki olan daha hızla gitmeyi isteyeceksiniz.

Eskiden Topkapı otogarı vardı insanları birbirine taşıyan gurbet özlemini söndüren ve ya yeni yaşama merhaba dedirten.

Topkapı oto çekici işte tüm bu güzelliklerin arasından size hoş geldiniz dercesine işine sadık sadakatli bağlılık göstermekte çalışmalarının büyük kısmını bu bölgede yaparak ekonomiye can verenlerden birisi haline gelmiştir.

Sınırların zorlandığı son devirde tüm teknolojilerin yarış içinde olduğunu düşünürsek sonucunda insan yapımı makineleri kullanıyoruz hata ve arıza verebiliyor.

Sonrasında malum bizler devreye girip size desteklerimizi iletmemiz konusunda başarıları yaşıyoruz.

Sıfır araç alarak onları özel amaçlı yetkili tepe lambalı ve kayar kasalı oto kurtarıcı özelliğine getirene kadar türlü süreçten geçerek huzurunuza çalışmak için hazır hale gelmeleri yine bizlere aşırı para masraflarını yaptırmaları tamamen işimize verilen değerin son şekli göstergesi önemi olarak kalmıştır.

Topkapı oto çekici firmaları arasında saygın konuma sahip söyledikleri dikkatle takip edilen millete yardım konusunda yarış halinde olmuştur.

Yine aynı meslek gruplarının tavsiyelerine ve önerilerine daima açık olarak her işletme birbiri arasında tatlı rekabete karışmaktadır.

Araç çekici ile taşınırken alınması gereken önlemlerin güvenlik tedbirlerinin istişare edildikten sonra beraber hareket edilerek diğer çalışma grupları arasında paylaşım sonucu tüm çevrelerin işini düzgün yapmasına kaynak olarak gösterilir.

Oto kurtarma yöntemlerinin farklılık göstermesi ile bazı hadiseler meydana gelebilir kimi operatör hatası diğeri aracın teknik olarak arızaya karışması gibi ama yine üstesinden gelebilecek şekilde hepsinin alternatifi vardır.

Kimsenin üzgün şekilde kötü hizmet almasını istemiyoruz alınan kuralların uygulanması bizim açımızdan milat olmuştur.

Topkapı oto çekici bölgenin lideri olarak sizinle uzun yıllar beraber kalacaktır.