?>

Skip to content

Tekstilkent-Oto-KurtarıcıTekstilkent oto kurtarıcı sistemini koruyan oto kurtarma işlerinin uzmanlarıyla araç kurtarıcı hizmetine gelerek gerekli çalışmayı size özel yöntemleri yapar.

Önceden şimdiki kurulan yerde askeri birliklerin olduğunu biliyoruz hatta tam karşı bölgenin içerisinde top kışla tank taburu vardı etkisini azaltarak taşınması işlemlerine başladıklarını duyduk sanırız oraya oldukça büyük boyutlarda şehir parkının yapılacağını söylüyorlar.

İstanbul eskisi gibi değil artık devasa şehir olarak yaşamımıza yön verir hale geldi kaldı ki hala sayısız derece içerisinde göç almaya devam etmesi bizleri endişelendirmiyor da değil yarın bir gün ne olacak buraların hali serzenişlerinin duyulduğunu hepimiz görmekteyiz.

Yaşadığımız bölge içinde katkımızın daha çok duyulmasına çaba harcarken bilinçli vatandaş olarak hizmetlerimizi Tekstilkent oto kurtarıcı isimli şirketimiz içinde oto kurtarma alanlarına görevli giderek zorluk içinde kalmış bireylere kurumların özel arabalarına yardım olabilmek adına araç kurtarıcı çalışanlarımız 24 saatlik mesai harcamaktadır.

Takdir ederseniz şayet kış aylarında zorlu yolların verdiği aksaklıkları araçlara kayma yoldan çıkma gibi durum arz eder kalın zincirlerinde yardımıyla olduğunuz yere yakın olarak yaklaşan kamyon kurtarıcı deneyimli iş arkadaşımızın gayretiyle uzun çelik halatlara sıkı sıkıya bağlandıktan sonra arabanız kurtarıcıya kadar çekilerek güvenliği sağlanmaktadır.

Size önerimizin diğer kuralları arasında kış lastiği olmadan burada iş yapmaya gelmeyiniz yapacağınız adımdan mahrum kalarak geç kalmanızı istemeyiz.

Bakımlarının eksiksiz yapılmasına merak salarak kötü şartlarda kolayca yol alabilirsiniz.

Tekstilkent oto kurtarıcı bölge sınırına yakın içlere giderek istediği gibi oto kurtarıcı desteğini sunmaktan geri kalmıyor önemli olanı zaten sizsiniz verilen iş emrinin yerine getirilmesi ise firmamızı bağlayan süreç arasından gelerek şartlara karşı çalışmamızı yapmamıza engel değildir.

Deneyimi olmayan insanlara karşı yeteneğe sahip ise derhal yetiştirilme faslına geçerek tam bir yetişkin çalışana dönene kadar zorlu yollarda emeklerimizi paylaşmaktan geri kalmayız.

Her sürücü kendine has kullanma kabiliyeti içinde olduğunu biliyoruz araçlarınızın size göre kıymetini değerini hissediyor ona göre sistemleri kullanmaktan asla kaçınmadan kalitemizi fark edene kadar fazla sürenin geçmeyeceğinin farkında olan bir kuruma iş veriyorsunuz.

Tekstilkent oto kurtarıcı yakın gelecekte şehrin her köşesine hizmet verecek alt yapıyı oluşturma konusunda titiz çalışmalarına ara vermeden sürecektir.