?>

Skip to content

Sultangazi-Oto-KurtarıcıSultangazi oto kurtarıcı ilçenin tüm mahalle ve sokaklarında oto kurtarma işlerini yapan kurumsal araçlara sahip oto çekici işletmesi olarak hizmette.

Yıllar süren akıllı yatırımlarını firmanın büyümesinde ışık olan süreç başarılı ve tam istediğimiz gibi gelişmiştir.

Atılan bu adımların geçmişten gelen dürüst yönetim ve yapılan kurtarıcı anlaşmalarının sigorta asistanlık işletmelerine yararı büyük olmuştur.

İstanbul çevrelerinde türlü şekillerde gelişen oto kurtarma işlerinin daima vaktinden önce yapılması araba ve taşıtlara hızlı müdahale ile ulaşılmasının temellerinde eğitimli iş hayatının gerçekleri yatmaktadır.

Öyle sırıtarak işlem yerine deneyimli başarılı adamlardan oluşmuş pratik zekalı eli yatkın çalışanlarımızın yanı sıra iyi güçlü araçların kullanılmasına özen göstermek zorundayız.

Sultangazi oto kurtarıcı kapısına gelen herkesi işe alarak size doğru göndermez belli aşamaları geçerse ekibimize katılarak görevli uzman personel olarak aramızda görebiliriz.

Denemelerin başarısız olması halinde çalıştığı gün ücretini vererek yollarımızı ayırırız yani anlatmak istediğimiz bu işin çok fazla zorluğu ters orantıları var canınız istediği gibi hareket edemezsiniz.

Oto kurtarma hareketine girdiğinizde karşınızdaki aracın kaç ton ağırlığında olduğunu bilmeniz gerekiyor varsa içinde yük ve ekstra başka bir şeyler var mı hesap kitap yaptıktan sonra çekme ve kurtarma çalışmasına girmelisiniz.

Kabataslak yaparsanız karşınızdaki araca ve sizin taşıta zarar verme ihtimaliniz olasıdır.

Bu tip pozisyonların değerlerini ölçmeden sakın girişmeyin sonuçları ağır olabilir.

Sultangazi oto kurtarıcı kalitesiyle birlikte iş yapma kuvveti inanılmaz güçlü olan ağır vinç kiralama araçlarıyla büyük yükle kamyon kamyonet çekmesini işinin gereği profesyonel olarak yapmaktadır.

Yol yardım istemeniz halinde başka şehre kadar araç göndermeyi yaparak sizin daha hızlı ve ekonomik biçimde harekete kavuşmanızı sağlıyoruz.

İlçenin farklı noktalarında sanayi merkezlerinin oluşuyla iş hayatımızda renk ve hızlı akışı sağlayan yatırımcılara insan gücünün fırsatlarını sunarak her zaman ön planda kalmayı başaran kent havasındayız.

Diğer ilçelerden günlük olarak bölgemize gelen insanların istedikleri şekilde iş bulmalarının çok çeşitli alanların varlığından geldiğini hepimiz biliyoruz.

İşsizler ordusu dedikleri kavramın ilçemizden uzaklarda olması kentin en hareketli bölgesinde söz konusu olamaz.

Sultangazi oto kurtarıcı işletme olarak personel sayısını daha fazla orantıda arttırma eğilimi işinin büyümesiyle aynı zamanda olmasıdır.