?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 06 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sirkeci-Oto-KurtarıcıSirkeci oto kurtarıcı her gelen ziyaretçi insanın yardımına oto kurtarma araçlarıyla koşarak hizmeti sağlamaya çalışır araç kurtarıcı bizimdir.

1990 ortalarına kadar Sirkeci de oto galericileri ve oto yedek parçacıları görmek mümkündü ancak bunların yerini şimdi turistik işletmeler almıştır.

Sirkecinin bir diğer önemi şehrin en önemli akslarında bir olan Eminönü ile komşu olmalarıdır.

Bu nedenle semtin önemi daha da artmakta çünkü şehrin batısından Eminönü ulaşım semt üzerinden sağlanmaktadır. Özellikle Avrasya tünelinin açılması Sirkeci sahil yolunu tekrar hareketlendirmiştir.

Ayrıca Sirkeci garı marmaray duraklarından biri olmuş bu nedenle garın önemi bir kat daha artmıştır. Kabataş bağcılar tramvay semtten geçmektedir.

Şehir hatları vapurları sirkeci sahilinde iskelelere yanaşmaktadır.

Nereden geldiğinizin önemi açıkçası bizim için sorun olmayıp Sirkeci oto kurtarıcı adıyla araba kurtarıcı sağlamayı yaparken dil din ırk ayırımı yapmıyor her kesime elimizden geldiğince mücadele vererek uğraşıları gösteriyoruz.

Bütün bunlara rağmen semt İstanbul’un birçok yeri gibi çok yoğun bir trafiğe sahiptir özellikle gündüz saatlerinde trafik çok yoğundur. Avrasya tüneli açılınca sahil trafiğinde yine yoğunluk artmıştır.

Ara sokaklarda gündüzleri park yeri bulmak imkansız gibidir. Eskiler çok iyi bilir dost beklediğimiz istasyonların hayatı yaşamak için çıktığımız parkların adı olsa da konuşsak ama eskidendi o senelerin yaşanmışlıkları sanırım artık büyüdük büyü bozuldu.

Paranın değerli olmayıp ama istediğini almaya müsait olduğu tabi birde yokluk vardı zamanında her istediğinizi bulamazdınız paranız vardı şimdilerde elimize hepsi geçiyor tadı yok.

Sirkeci oto kurtarıcı tarihe gömülmüş yerden binlerce senelik mülklerin taşınmazların arasında oto kurtarma işlerini gündelik değil ömürlük yapmanın hevesinde isteyene araç kurtarıcı derhal gönderilmek üzere yola çıkarılır.

Akşamları evinize giderken yanaşan telaşlı gemilerin korna seslerini martıların simitleri kapmaya çalışırken mücadele ettiklerini izlemek bile belki de günün tüm yorgunluğunu üzerimizden almaya çalışması gibidir hayatımız.

Dünya ülkelerinin kıskanmaları ardında ilk yaşam bulgularına rastlanan kutsal güzel şehrin kalbinde iş yapmak bize düştü yaşlı yerin yeni hizmetçileri olduk.

İnsanlara parayla yardım etmek farklı bu temel ihtiyacı karşılamak çok değişik öncelikle çok zor iş dalı olup masrafı bir hayli fazladan çıkmaktadır.

Sirkeci oto kurtarıcı sistemini kurarken belirli temellerin üzerinde olmasına aşırı hassas olarak yapılanmış araç kurtarıcıyı tüm bireylere vererek takdirler ile büyüyen ekonomi firması olmuştur.