?>

Skip to content

Seyrantepe-Oto-KurtarıcıSeyrantepe oto kurtarıcı bizimle çalışan müşterilerin sayısı gün geçtikçe artarak devam etmesi oto kurtarma piyasasında söz sahibi oluşumuz ile bağlantılıdır.

Araç kurtarıcı işine girdiğimiz ilk günlerdeki heyecanın aynı biçimde artarak devam edeceğini garanti veriyoruz.

Başarımızı tamamen attığımız cesur adımlara kriz zamanlarında büyümeye yönelik projelerden kaynaklı gelişmelere borçluyuz.

Ana satış bayilerine sıfır kilometre araç taşıma işinde garantili ve sigortalı olarak iş desteğini yıllardan beri yaparak kendi alanımızda büyük marka haline gelmemizde sizlerin bizi hiç yalnız bırakmadan özverili şekilde desteklemenizdir.

Serbest işlerde yine telefon çağrılarıyla bize ulaşıp araba kurtarıcı taleplerinize karşılık derhal olarak yola çıkan kurtarıcı personeli attığınız konumdan size ulaşması çabuk olacaktır.

Seyrantepe oto kurtarıcı işiyle ilgili eksiksiz yeteneğe ve başarıya rağmen yinede disiplini hiç bir suretle elinden bırakmayarak aksine saha çok sarılıp emeğinin karşılığını fazlasıyla hak ederek görevini tamamlama adına yakışır olarak bitirmeyi tercih eder.

Galatasaray spor takımının maç günlerinde Kağıthane bölgesine aracınızla gelmenizi tavsiye etmeyiz.

İnanılmaz şekilde yoğun olan bölgeye Türkiye genelinde spor severler katılması ayrıca buranın sakinleriyle iş çıkışı çakışmalarının bıkkınlık derecesine ulaştığını gözlemlerimize kayıt etmekte olup bu yolları özel günlerde kullanmıyoruz.

Zaten son zamanlarda eski levent oto sanayi diyerek bilinen noktanın kentsel dönüşüm şirketleriyle yoğun temas halinde oluşu buranın kısa zamanda değişik şekillerde yapılara sahip olacağını gösteriyor.

Seyrantepe oto kurtarıcı cendere caddesi kanalıyla bazı araçlara hızlı olarak gittiği kesinleşince alternatif olarak o yolu kullanmaya başlaması işinin hızını müşteriye ulaşımı biraz daha çabuk hale getirdiğini hesaplarımıza ekledik.

Sanayi sitesinin onlarca kaliteli ustası iş verirken bizlerin ilk tercihleri arasında olmalarını düzenli kaliteyle verilen çalışma azmine borçluyuz ve daha yararlı olabilmek adına neleri bünyemize katabiliriz diye büyümeden yana olurken arkamızı sağlama almak zorunda olduğumuzun farkındayız.

Akşamları Beşiktaş ile bazı bölgelere ulaşmanın neredeyse imkansız oluşunu bildiğimiz halde kendimizi resmen trafik kurbanı ederek oto kurtarma aracımızla yollara düşerek sırf değerli kişiyi almak için çaba harcarız.

Araç kurtarıcı bir meslek olup tehlikeli işlerin arasında ilk sıralarda olduğunun bilincinde kendimize dikkat ederek Seyrantepe oto kurtarıcı görevimize layık olmaya çalışmayı bırakmadan sürdüreceğiz.