?>

Skip to content

Seyrantepe-Oto-ÇekiciSeyrantepe oto çekici görevleri arasında yol yardım işine ağırlık olarak araç çekici arabası otoban kenarında bulunan ofis parkında durmaları sizin içindir.

Galatasaray spor takımına ait olan yeni stadyum ile buranın çehresi resmen değişime uğradı eski bahçeli evlerin yerinde şimdilerde kule tarzında büyükçe yapılan binalara rastlıyoruz.

Biz zamanlar meyve ağaçlarından kaldırımlarda yürüyemediğimiz yerlerin gökdelen ile dolu olmasına hala şaşkınız.

İçinde bulundurduğu insan kitlesiyle Kağıthane ilçesine bağlı iş sahası konusunda çok aktif olup her türlü üretim merkezi ve fabrika alanlarının burada hizmette oluşu bizlerin işlerinde hareketli günleri sıralayarak çalışmalarımız yoğun geçerek sürmektedir.

Geldiğinizde problemlerin başında trafik çilesi nedenini hemen belirtelim koskoca yere sadece biri girişin olmasıdır. Seyrantepe oto çekici sanayi mahallesine yakın olan duvar dibi diye adlandırılan yerde tüm arabalarının araç kurtarıcı ve oto kurtarma kamyonlarıyla bekleme yaptığını göreceksiniz.

İç bölgelere sadece kurtarıcı üstünde yüklü araçlar ile giriyoruz onun haricinde kesinlikle gündüz vakitlerinde girmeyi tercih etmiyoruz sebebi inanılmaz durgun araç trafiği bizlere zamandan ve yakıttan aşırı zarar vermesidir.

Trafik polislerinin bizlere her gün sürekli olarak kestikleri cezalara karşılık yerimizi asla terk etmiyoruz bizim ekmek kapımız ve kale olarak gördüğümüz yerin kurtarıcı ve vinç durağı olduğunu biliyor olmalarına rağmen bu haksızlıklara karşı yerimizdeyiz.

Telefon yoluyla olsun ya yürüyerek gelin muhakkak arabamızın orada olduğunu gördüğünüzde yardım için hazırız Seyrantepe oto çekici makul fiyatlara iş yaparak abonelerine karşı sadakatini göstermek zorundadır buna herkes saygı duyar bizi severek iş verirler.

Yoksa buralarda barınmak sandığınızın aksine kolay olmayıp kalitesiz seviyesiz kişileri aramızdan atarız herkesin işini yaparken düzgün dürüst yapmasını bekleriz kimse kimsenin kölesi olmayıp hakkını aldığınızın alın teriyle örtüşmesi gerekmektedir.

Seneleri vererek yaptığımız işlerin bir çırpıda gidişini görmek istemiyorsak kalitemizden asla taviz vermeden kimseyi dolandırıp mağdur etmememiz olduğu görüşünü kulağımıza küpe olarak taşıyoruz.

Birlikte iş yapmaya çalıştığımız yetkili onarım atölyeleri ile aramızda dostluk anlaşması olarak kaldığı saygı ve sevgiyi eksik etmeden işimizi taşıyarak yardımcı olma konusunda her zaman Seyrantepe oto çekici işletmesini tercih etmeleri şans değil gerçektir.