?>

Skip to content

Sarıyer-Oto-KurtarıcıSarıyer oto kurtarıcı başınızda gelişen kötü araç olaylarında oto kurtarma konusunda tecrübeli yol yardım ile oto çekici işletmesi olarak yardım eder.

Uzun yıllar çevreye faydalı işleri yaparak bugünkü duruma gelmek kurumsallık konusunda yapılan yatırımları yerinde tam vaktinde yaparak her kesime hitap eden büyük işletme halinde hizmetimizi kesintisiz şekilde sürdürmek adına sizlere daima yararlı olacağız.

Antika araba müzelerinin çok değerli araçlarını sigortalı taşıyarak karşımızdaki müşteriye karşı sorumlulukları yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Büyük araç kurtarıcı işine henüz gireli birkaç yıl olmasına rağmen piyasada adımıza çok güzel belirtilerin gelmesi umutlarımızın daha çok artmasına neden olacak şekilde iyi çalışmaların ortasında kaldık.

Her gün yeni kurulan işletme gibi aynı düşünceleri Sarıyer oto kurtarıcı çalışanlarının heyecanını görmeli yaşamalısınız.

İşlerin doğru biçimde gidişatı bizlerin olmazsa olmaz kuralları çerçevesinde uygulamaya soktuğumuz temeller eşliğinde yapılarak hata oranını neredeyse yok denilecek seviyeye kadar düşürdük.

Titiz çalışmanın sizi mutlu edeceği kadar bizlerin ileri sisteme uyumlu şekilde taşınmasının alt yapısının temelini atacağını bildiğimizden önce eğitim kalitesine önem vererek bu şekillerin gösterdiği doğrultuda hareketi görev sayarız.

İstanbul piyasasında adımız geçtiği zaman her düşünürde tatlı bir tebessüm bırakmayı ümit ederek işlerin akışını dengelemeye çalışıyoruz.

Hakkımızda daima iyi şeyler söyleyen bizler ile çalışmayı hiç bırakmayan sevgili dostlarımız asla kötüye yatırım yapmayacak kadar başarılı olarak görmekteyiz.

Sarıyer oto kurtarıcı kimseyi aldatmaz kırmaz yarı yolda bırakmaz verilen tüm görevleri iyi derecede yürütülmesinin altından yüzünün akıyla kalkmasını bilmiştir.

Teslim edilen değerli arabaları taşıma konusunda araçlarımız tüm güvenlik sertifikalarının tamamına sahip olup sigortalı olarak kara yollarında hareket ederler.

Diğer taşıdığımız üzerimizdeki emanet arabaların taşıma kaskosu diye anılan yetkiler çerçevesinde tedbirleri alınmış bir şekilde transferi yapılarak sorumluluğumuzu yerine getirmek konusunda ileri seviyede önlemleri almaktayız.

Esnaf tabir ettiğimiz galerici ile oto tamir servisi sahiplerine yıllık anlaşmalar karşılığında rahatlatacak derecede uygun koşullarda taşıma hizmeti vererek bütçelerine katkıları sağlamak açışından iyi derece yaklaşımda bulunmamız genelde mutlu müşteri görüntüsü oluşturuyor.

Sarıyer oto kurtarıcı her mahalle ve sokakta iş yapabilen modern araçlara sahip işletme olarak yollarda size yardımcı olmaya çalışır.