?>

Skip to content

Sarıyer-Oto-ÇekiciSarıyer oto çekici hizmetimizin 24 saat süreyle verilmesi yol yardım konusunda deneyimli personeller ile oto kurtarıcı işlerinin kalitesini görebilirsiniz.

Sahilin belki en muhteşem kısmının ilçemiz sınırlarına ait olduğunu yazmak bile çok zevkli heyecan verici.

Yaz aylarında Dünya kentlerinden milyonların gelerek güzellikleri izleme merkezi haline getirdikleri doğası denizi her yeri ayaklarınızın altında görebileceğiniz eşsiz tepeleriyle Sarıyer ilçesinde olmak inanın ayrıcalıktır.

Değerini kıymetini bilen uygar insanların yaşadığı hatta Ülkemiz siyasetine yön verenler ile ekonomimizin baş aktörleri yaşamak için buraları tercih etmeleri boşuna değil.

Genel anlamda sıkıntımızın bazı etkenleri sahil yolunun çok fazla kalabalık olduğu zamanlarda gelen çekici ve yol yardım taleplerine karşı kısa mesafeleri uzun zamanlarda almamızdır.

Sarıyer oto çekici işletmesinin aldığı yeni nesil küçük ama çok güçlü oto kurtarıcı sistemiyle donatılmış aletlere sahip olmaları için araçların ölçüleri doğrultusunda hidrolik sistemler eklenmiştir.

Sınırlarımızın içinde yerini alarak günlük hayatımızda araçların bakımlarının yapıldığı araba tamir servisleriyle anlaşmalı çalışarak onlarında müşterilerine hizmet sağlayarak herkesin işini doğru düzgün şekilde yapmalarının işlerine verdikleri önem ile değerlerden gelmektedir.

Ucuz işçilik yerine bilinçli bilgisayardan yapılan kontroller karşılığında hasar tespit cihazlarına sahip son derece modern onarım merkezlerine sahip olduğumuzdan bizi tercih edenlerin çalışma sistemimizi iyice kontrol ettikleri için seçerler.

Dünya markalarının tüm üretimlerinin yedek parçaları ile yetkili servis noktaları yine oto sanayi merkezimiz içerisinde bulunmasıdır.

Sarıyer oto çekici kurumsal işlerin altından rahatlıkla kalkmasını bilmiş çoklu çekici yöntemini şehirler arası araç çekici hizmeti altında toplayarak uzak yollardan aldığınız arabaları ertesi gün sizlere gelmesinde katkı sahibi olmuştur.

Marmara genelinde Trakya illerinin tamamına yakın saatlik hizmetlerin verilmesi için gerekli olan bütün atılımları yaparak oto çekici sisteminde çığır açmış teknolojik aletleri müşterilerinin kullanımına hazır hale getirerek sunmasını başarmıştır.

Geniş bantta araç ve kamyon çekici filosunun zaman içinde alınan doğru kararların neticesi olarak günümüzde sektörün sözü geçen işletmelerinin arasında çalışmalarını sürdürmesi lider konuma yükselerek işlerin akışına göre çalışmalarına devam edecektir.

Yol yardım markası haline dönüşen kurumun Sarıyer oto çekici yeni açılan üçüncü köprünün üzerinde kalan arabaları vaktinden önce giderek kurtarma çalışmalarına başarısını katarak iş yapmaktadır.