?>

Skip to content

Samandıra-Oto-KurtarıcıSamandıra oto kurtarıcı denildiğinde akıllara ilk gelecek olan sanırım bizim oto kurtarma hizmetini sağladığımız araç kurtarıcı kurumundan başkası olamaz.

Günlerin değişik olarak geldiği araba kurtarıcı işleriyle uğraşırken aynı zaman içinde kendi bünyemizi geliştirmek adına özel aletleri size karşı işlerin yapılması sırasında daha faydalı olabilmek adına yapıyoruz.

Geçmişte buralarda tilkilerin gezdiği kış aylarında kurtlar köylere indiği yerde şimdilerde değerini bile ölçemeyeceğimiz kalite içinde büyüyen dev yapılara tanık olmamız zamanın içinden gelen değişimi simgeliyor.

Oto kurtarıcı sistemlerini ilk defa 25 yıl öncesinde o zamanın yenisi şimdilerde eski kamyonlarımızla başlarken açık söylemek gerekiyorsa bu kadar büyümeyi biz bile düşlemedik nitekim artık hayallerimizi aşarak Samandıra oto kurtarıcı kurumsal adımlarıyla ön planda kalmayı kendi içine sığmayan sayısını devamlı büyüten iş hacmine borçlu.

Genel anlamda oto kurtarma ile gelen emirleri geciktirmeden yapmaya çalışması çatısının altında amaçlarına uygun yetiştirdiği kişilerin düzenli kontrol ile teknolojiyi iyi kullanmasının temellerinde eğitimlerine önemseyen anlayışın yatmasıdır.

Son dönemlerde Ülkemize ekonomik saldırıların yükselmesiyle ekonomimize destek önlemlerine bizlerinde katılarak yeni model araçların siparişiyle desteklememiz bizim için gurur tablosuna dönüşmüştür.

Anadolu yakasında bilmediğiniz bir noktada kalmanız halinde lütfen çağrı operatörümüz ile görüşmenizde kesinlikle doğru şekilde yer bildirimini yaparak konumu net göndermenizi istiyoruz tarafınıza gelmeye çalışan araç kurtarıcı sürücüsünün kısa süre içinde gelmesi size bağlı olduğunu unutmayınız.

Samandıra oto kurtarıcı ile kötü yerlere aracınızı emanet etmez aksine siz bıraktıktan sonra uzman kişilerin sürekli kontrolleri devam ettirdiği yetkili iş onarım yapılan yerlerde aracınızın hasarı eskisi gibi yapılarak olacaktır.

Lider kuruluş olmanın diğer artılarını anlatsak sayfaya sığmaz ama şöyle özetleyelim bir kere güvenilir olmamızın kurumsal otomotiv şirketlerine faydalarını vaktinde gelen oto kurtarma kamyonetleriyle müşterilerinize kolay şekilde transferlerinizi yapıyor olmanız.

Yine aracınızı muayene istasyonuna kadar bizim götürüp tekrar getirme gibi özenle verilen başka hizmetimizin olması bazı işletmelerin bizlere bu şekilde günlük düzinelerce arabayı teslim ederek işlerinde kolay kılınacak pratikte çekici isteklerini hemen karşılama gibi donanıma sahip işletmemiz olduğunu göreceksiniz.

Samandıra oto kurtarıcı farkını görerek değil ama yaşayarak varabilirsiniz hayatınızda hep varız ve kalacağız.