?>

Skip to content

Samandıra-Oto-ÇekiciSamandıra oto çekici klasik işlemleri uygulamayan aksine muntazam şekilde yol yardım ile araç çekici işlerine yenilikleri getirip uygulayan profil oluşturuyor.

Efendim sizlere işimizle ilgili bazı hususların nasıl yola koyulduğunu açıklarken zorlukların içinde geçen yıllarda başarılarımızı büyüterek yapılanların gölgede kalmadığına şahit olacaksınız.

Kim ne derse desin kendi içimizde çalışmalarımızı bilip ona göre yol izlemek planları daima ileriye dönük olarak yaparak nokta atışı ile müşteriye ulaşmanın hesapları içinde olup hiç geç kalmadık.

Araba çekici işlemleri sırasında bizi çağırdığınızda atacağınız yer bildirimi konum diye bildiğimiz sistem üzerinden gelerek asla geç kalma gibi durumlara düşmüyoruz derhal görev noktasına gidip bulunan ortamdan alıyor çekiyoruz.

Samandıra oto çekici personeliyle para konusunda kesinlikle tartışma yaşamazsınız başında söylenen ücret iş bitince aynıdır fark gibi konulara girilmez.

Bölgemiz eskiden ilçeydi şimdilerde Sancaktepe belediyesine bağlı olarak hayatımızı idare ettirdiğimiz ekmeğimizi burada kazandığımız nokta haline gelerek büyük fabrikaların sürekli takibinde tercih ettiği saha olmuştur.

Organize sanayi üretim siteleri ve alanlarına topraklarını paylaşarak buraların insanlarının rahat şekilde yaşamalarına olanakların bir arada olduğu bölgeye her gün yüzlerce işçi alımını görmekten mutlu oluyoruz.

Semtimiz kalkınırsa bölgemiz kalkınacaktır görüşünün sürekli akıllarımızda bilinçli kişi olmamızın kaynakları arasından gelmektedir.

Yol yardım denilince ilk akıllara gelen şirketimiz sadece bu yaka üzerine iş yapmıyor gerektiğinde sınırları aşarak çalışmalarını yürütüyor.

Samandıra oto çekici ile beraber iş yapmayı sürdürdüğünüz süre içinde hiç yanılmayacak aksine işlerinize kolaylıklar sağlayacaksınız.

Araç çekici arabalarımız sürekli otoban ile yan yol civarlarında alarm pozisyonu ile bekleyerek her hangi çağrıyı aldıkları zaman vakit kaybetmek yerine hızla olay yerine ulaşarak ellerinden gelen yardımın iyisini canla başla yaparlar.

Firmamız gerçek oto çekici kurumu olup sektörde sözü geçen rakipleri tarafından takip edilerek kullandığı pratik çözümleri herkesle paylaşmasını bilip öyle davranmaktadır.

Son dönemlerde çoklu çekici işlerinin artarak gelişmesinde öncü olduğumuzu görerek yatırımların daha dikkatli önemli kararlar çerçevesinde alınmasına özen gösteriyor ona göre davranış şeklini belirliyoruz.

Kendi bünyemiz altında kiralanan otopark ile depolarımızın Samandıra oto çekici şirketine has olduğunu sadece müşterilerimizin öngörüleri ve istekleriyle kullanıldığını açıkça söylemek istiyoruz hizmetimiz kesintisiz ve 24 saat üzerindedir.