?>

Skip to content

Rami-Oto-KurtarıcıRami oto kurtarıcı güzel semtin işlek yerlerinde yollarda kalmış araçlara oto kurtarma görevi sunar ayrıca araç kurtarıcı işlerini sürekli olarak veriyor.

İstanbul’da sanayi ve yerleşimin iç içe olduğu semtlerden biridir. Edirnekapı bereç hattı mahallenin hemen yanındadır ve bu hat tamamıyla sanayi kuruluşlarıyla doludur.

Ayrıca Rami Bayrampaşa’daki sanayiye de komşudur. Şehrin birçok bağlantı noktası da Rami’den geçmektedir.

Bu yüzden semt günün her saati hareketlidir.

Özellikle hafta içi gündüz saatleri trafiğin en yoğun olduğu saatlerdir.

Ayrıca hafta sonu oto pazarı kurulması da trafiği olumsuz etkilemektedir.

Her ne kadar bu sanayi bölgesi kentsel dönüşümle yerini yerleşim bölgelerine terk etmeye başlasa da yinede trafik en baş sorunlardandır.

Rami oto kurtarıcı size ve yakınlarınıza her gün olmak üzere sınırsız sürede gelebilir dakika içinde araba kurtarıcı desteği alabilirsiniz.

Buranın bir diğer sorunu da özellikle Topçular bereç aksında bulunan sanayi kuruluşları yüzünden oluşan çevre kirliliği. Ayrıca Rami gıda hali bir diğer sorundur.

Çünkü toptan pazar olmasından sebep günün her saati kamyonlar girip çıkmakta ve bu durum trafiğe etki etmektedir. Hafta sonu burada araba pazarı kurulmaktadır.

Burada araba pazarlayanlar bilinç biçimde çevreyi kirletmeleri durumu daha da vahim kılmaktadır.

Bu nahoş durum yakın zamanda inşa edilen birçok oteli gibi lüks bir kuruluşla tezat bir durumdur.

Semtin kentsel dönüşümden nasibini almasının yanında yollarının da ıslah edilmesi elzemdir yakın zamanlarda eski eserleri koruma kanunu ile mimari çalışmaları başlayan tarihi bölgeye tekrar eskisi gibi yıldızlı parlak günlere yaklaşıyor.

Rami oto kurtarıcı düşük rakamlardan daha çok makul hizmeti kalitesiyle vermeyi kendine iş olarak görmüş oto kurtarma işletmeleri içinde tanınmış firmadır.

Araç kurtarıcı kolay şekilde yapılmış gibi sanılsa da asla basit işlem değildir bazı gidilen işlere çok acayip durumda kalan arabaları alıp çekerek kurtarıyoruz inanın saatler süren durumların içinde kalabiliyoruz.

Çekici çalışanlarının aldığı fiziki eğitimler karşılığında bir arabanın nasıl kurtarıcıya yüklenmesi gerektiğini anlatıyoruz görsel olarak sunuyor uygulamalı eğitip piyasaya gönderip işlerinizde kolaylıkları getirmek için tam gün çalışma programı bizim işletmede daima veriliyor.

Rami oto kurtarıcı taşıdığı arabaları güvenlikle sigortalı taşımayı müşterilerine yaparak sizin sevginizi saygınızı kazanır.