Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 26 Temmuz 2013 - Kategori: Bizden Haberler

Vale Hizmetleri

Vale adamlar Profesyonel eğitimli kadromuz ile vale hizmeti verdiği tüm mekanda kusursuz hizmet kalitesi ve gerçekleştirdiği organizasyonları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Sizlerin memnuniyeti sayesinde sergilediğimiz başarılar, gelecekte yapacağımız hizmetlerimi zinde güvencesidir. Müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda hareket ederek sizi istediğiniz yerden alır ve yine istediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde bırakırız.

Vale Parking hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz park yeri aramak ya da otoparktan eşya taşıma derdinden kurtuluyorlar. Araçlarınız firmamızın size tahsis ettiği valeler tarafından “Teslim Fişleri” karşılığında teslim alınmaktadır. Kıymetli evrak, para, gibi eşyalarınız firmamız güvencesi ile hızlı ve güvenli şekilde transferi sağlanmaktadır.

Valet Parking hizmetimiz ile hava alanına hem kendi aracınızla gelmenin keyfini yaşayın hem de anahtarınızı valeye bırakarak park yeri aramaktan kurtulun. Firmamız 2009 yılından bu yana sektörde bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için bize 7/24 0530 936 76 00 (7/24) Tel : 0 212 210 00 53-54-84 Nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.