?>

Skip to content

Ortaköy-Oto-KurtarıcıOrtaköy oto kurtarıcı sorumlu olarak bölgesinin lideri oto kurtarma olaylarında destekli hidrolik araçları kullanarak oto çekici ve yol yardım görevi sağlıyor.

Semtimiz İstanbul genelinde uğrak yiyecek içecek yerlerine sahip olan gece gündüz hareket halindeki sayılı kültür merkezleri arasında bulunuyor.

Yerli ziyaretçilerin özel anlarını kutlamak için geldikleri ilçeye namı değer güzelliklerin olduğu boğazın incisi adı ile anılıyor.

Yeni evlenen çiftlerin bol sayıda resimleri çekerek anılarını ölümsüzleştirmeleri değerini bilenlerin geldiği Ortaköy herkese kollarını açıyor.

Buraya gelmenin sıkıntısını hepimiz yaşayıp görmüşlüğümüz var girilmez sokakları dar yerleri karıştırdığınızda zorluklar içinde tekrar yola çıkarsınız o yüzden ana yoldan ve trafik işaretlerinden şaşmayınız mağdur kalmayınız.

Ortaköy oto kurtarıcı ile problem yaşanmaz derhal hızlı olarak kaldığınız bölgeye ulaşan yol yardım ve kurtarma aracı gerekli olan tüm tertibata sahip olarak profesyonel sistemler kullanmasını yerine göre çekici sokarak acil işini yaparak işe koyulur.

Sizin yükleme sırasında yardımcı personele vereceğiniz destek aracınızın tüm güvenlik önlemlerini alarak çeki demiri varsa hazır hale getirmeniz.

Tüm sorumlulukları sizi aldığımız sırada sorumlu olup sigorta kapsamında arabanız güvenli şekilde kılınır taşınırken yüzde sıfır olan risk payında olur da sorun yaşanırsa sigorta kapsamından faydalanabilirsiniz.

Zorlu şartlarda görev yaparak yine sizin kötü pozisyon içinde kalmanızı istemeyerek arazi kısımlarına kadar girerek oto kurtarıcı işimizi başarılı süre zarfında gerçekleştiriyoruz.

Ortaköy oto kurtarıcı elinde bulundurduğu araç gücüyle tüm şehirde efsane gibi biliniyor tanıyan yakın firmaların bizleri örnek alıp işlerinin kolaylaştığını söylerler.

Ortak iş yaparak günümüz şartlarına ayak uydurmak zorundayız sürekli gelen yakıt zamları bizlerin işini daha zor şekle sokmaya başlaması hizmetimizin geriye düşmesi anlamına gelmiyor.

Kaç yıl önceki taşıma fiyatlarıyla hala size destek vererek işimizde varlığımızı sürdürmenin hevesindeyiz.

Yeni türeyen çekici işine giren bazı vatandaşların bedavaya çekmeye çalıştığı ama kaliteyi geriye düşürdüğü çoğu kez müşteri rahatsızlığı kulağımıza geldiğini duyarız siz kesinlikle dikkat edin daha uygun paralara arabayı taşıyacağım diye zarar görmeyin.

Gece gündüz bu işe emek veren firmalar olarak birlikte aldığımız kararların başında ne olursa olsun müşteriler ile tartışma yaşanmayacağı konusunda hem fikir sahibiyiz.

Ortaköy oto kurtarıcı sizlerden aldığı enerjiyi yatırıma dönüştür çabası içerisindedir.