?>

Skip to content

Ortaköy-Oto-ÇekiciOrtaköy oto çekici sezon içinde size tüm araçlarını seferber ederek yol yardım ile ilgili çözümleme yaparak oto kurtarıcı yardımını her yere transfer ile bitirir.

Özellikle yaz günlerinde misafirlerin yoğun ilgisine gezmeye görmeye gelen yerli yabancı turistlerin buraları ziyareti ekonomik gelirlerin tüm esnaflara desteği herkesin yüzünü güldürür.

Beşiktaş ilçesine bağlı olan bu şirin ve güzel semtin dillere destan Ortaköy mecidiye camisinde resim çekilmek sosyal medya sitelerinde paylaşmak için gelenler birbiriyle yarışırcasına çok fotoğraf çekilirler.

Tabi birde tablonun diğer tarafından bakmak gerekirse bu kadar çok topluluğun araçla gelişi var inanılmaz derecede trafik kilitlenmesine neden olurlar zaten sınırlı sayıda bulunan otopark alanlarının kapasitesini aşan gelişmede sıkıntılı durumlara düşeriz.

Ortaköy oto çekici olarak aldığımız önlemleri uygulamaya koyarken burada büyük araçla oto kurtarıcı ve ya yol yardım yapmanızın kesinlikle doğru bir karar olduğunu düşünmüyoruz.

Dar sokaklardan gelen uzun kuyrukların oluşturduğu arabalar tamamen aynı caddeye çıkmak istemeleri bizi arayana kadar size gelmemiz 1 saat zamanı geçtiği günler oluyor.

Hatta şöyle anlatalım sizin biraz geriniz de arabanızı görüyoruz ama maalesef gördüğümüz halde bile 30 dakikayı bulan araç çekici işlemlerini görmemek elden bile değil.

Nitekim son senelerde büyük şehir belediyesinin aldığı kararların yerinde olduğunu toplu şekilde katlı otopark sistemleri üzerine çalışmaların yapıldığını görmekteyiz bunun için heyecanlı olduğumuz doğrudur size yarayacak sistemlerin yapılması bizlerin işini kolaylaştırır.

Ortaköy oto çekici taleplerini yukarıda saydığımız sorunların yüzünden bazen istemeyerek geciktirmek zorunda kaldığımız için tüm müşterilerimizden özür dileriz.

Kimse kimseyi üzmek kırmak istemez ama acele davranarak hadi çabuk gel diye sürekli arayan kişilere derdimizi anlatmamıza rağmen hala ısrar etmelerini de inanın anlamış değiliz.

Yabancı plakalı araçların gelip buralarda kalmasından sonra araba çekici yardımıyla kapıkule sınır ile İpsala sınır kapılarına direk taşıyarak ülkeler arasında yardımcı olma eğilimi bizi kurumsal kılmakta.

Söz verdiğimiz gibi yaptığımız işte kesinlikle sınır tanımıyoruz bazı operasyonlarda zarar etmemize ve istersek gidebilme şansımızın olmasına rağmen yinede bu iş bitecek müşterimiz için her şeyi yapabiliriz.

Ortaköy oto çekici dilediği tarzda araç yaptırarak işlerinin kolay gitmesini sağlayan yatırımlarını buna göre ayarlayan akıllı işletmedir.