?>

Skip to content

Okmeydanı-Oto-KurtarıcıOkmeydanı oto kurtarıcı yıllar süren çalışmalarını kurumsal hizmet kalitesi eşliğinde oto kurtarma ve araç çekici ile sizlere gece gündüz destek veriyor.

Acil olarak çağrı aldığımız vakit hemen yola çıkan destek arabasının tüm aletlere sahip olup gerektiğinde vinçli platform ile kaldırma kuvveti yaparak hidrolik sistemle taşınmasını destekleyen düzeneğe sahiptir.

Alınan tedbirler karşılığında şirketimizin kaza ve hasar verme oranı neredeyse hiç yok denilecek kadar az olup olursa da nedeni iyice araştırılıp tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmamak için önlem alırız.

Çalıştırdığımız insanlarının deneyimli olmasına yaptığı işi gerçekten sevmesine dikkat ederiz size karşı olan görev bilincinin daima hatasız şekilde ilerlemesi bizler açısından çok önemlidir.

Okmeydanı oto kurtarıcı firmamız çağrı sistemine gelen arama sonrası sadece size yönelen kurtarma birimi gerektiğinde yapabilecek durum varsa onarımı çekme işlemini yapmadan halletmeye çalışır.

Mecidiyeköy hattını kullanarak gelinen yol üzerinde emniyet şeridinin dar olması bizim oto yol kenarına yaklaşırken çekici görevimizi yaparken fazla şekilde zorlanmamıza neden oluyor.

Ara sıra hiç istemediğimiz kötü biten trafik kazalarında bazı kez çekme işlemi sırasında yeni maddi ve yaralamalı olaylarında olduğunu unutmadan belirtelim.

Çok hassas davranılacak yolu biraz açıkladık sizlere o yüzden personellerimizi sıkı şekilde tembih ederek araç kurtarıcı hadisesi yaparken önce arkadan gelen arabalara çok itinalı biçimde kontrol edilmesi uyarısını sürekli her gün yaparız.

Okmeydanı oto kurtarıcı uzman iş yapan çalışma ekibinin her daim ilk hareketi öncelik olarak müşterinin sağlığı ve güvenliği olmaz zorundadır.

Geceleri nadir olsa da fazla alkol alan müşteri modelleri uygunsuz yerlerde araçla kalıp arıza kaza fark etmez kendi canlarını risk altında tutuyorlar.

Bilinci şuuru yerinde olmayıp sürekli hareket etmeye çalışarak işimizi zora sokuyorlar.

Yanımıza bile alamadan sağa sola saldıran alkollü kimseleri mecbur şekilde taşımak gidecekleri yere zorda olsa bırakmaktan başka çaremiz kalmıyor.

Taksim semtini hepimiz biliyoruz eğlence alanları ile bar restoran işletmelerinden çıkış saatleri genellikle sabaha karşı olup aynı anda çıkmaları kafalarının bir hayli güzel oluşuyla yarışa başlayanların arada bir kazalara karışması bizleri uğraştıran çekimleri yanında getiriyor.

Okmeydanı oto kurtarıcı sadakatli ve hatırı bilen sağlam müşteri ilişkilerinin iyi olmasına değer veren başarılı oto çekici kurumudur.