?>

Skip to content

Merter-Oto-KurtarıcıMerter oto kurtarıcı dakik olup tüm arayanlara oto kurtarma sanatını icra ederek gerekli alt yapıya sahip araç kurtarıcı ve yardım kuruluşudur.

İstanbul’un en işlek semtlerinden biridir tekstil denildiğinde akla gelen ilk yerlerden bilinir. Semtin hemen yanında keresteciler sitesi bulunmaktadır.

Topkapı ticaret merkezlerine beş dakikalık yolda olan Güngören içine ise yürüyerek gitme mesafesinde kalmakta ve komşudur.

Başlıca sorunlarından biri trafiktir çünkü semtin yolları çok dar ama hızla akan araç seyriyle her yere kısa dakika içinde gidilerek tam ticaret sahası olarak tüccarlara ekonomik olarak kazanç sağlayan esnafların çok olması buraya değer katmıştır.

Merter oto kurtarıcı ve oto kurtarma firması size şehrin her köşesinde direk aracı olmadan kendi araba kurtarıcı araçlarını sevk ederek yardım konusunda ustaca görev üstlenir.

Bazı yollar yeniden yapılmışsa da artan araç sayısına göre yine de sıkıntıları yanında getirmekte yolda kalan bir araç uzun araç kuyruklarına sebep olmaktadır.

Sabah saatlerinde akşam zamanında yolda başlayan araç sıkışmaları semtin merkezine kadar uzanmaktadır.

Aslında diğer sorunu da semtteki binaların eski oluşu ama yapı mühendislerinin dikkati gayretiyle yeni süreçlerin yaşanacağının sinyalini vermekte artık son teknolojiye sahip yaşam konutlarının yükseleceğini gösteriyor İstanbul’un diğer semtleri gibi kentsel dönüşüm başlamıştır.

Yeni binaların yanında eski binalar çok tezat bir görüntü oluşturmaktadır özellikle bazı konutlara girilecek gibi olmaması ayrı konu olarak değerlendirmek gerekmektedir.

Merter oto kurtarıcı keyifli işlerin çıkmasının temellerinin dikkatle yapılan çalışmaların ardından geldiğini bilerek araç kurtarıcı işinin güzel yanı siz değerli insanlara hizmet sonrası mutlu oluşunuzda ki payımızın olması bizlerin enerjisini daha yükseklere taşıyarak sürecektir.

Sistemimize kayıtlı binleri aşan abone sayısı ile kişilerin kurumların işlerine karşı duyduğumuz saygıyı çalışmalarımızın örnek iş ilan edilmesini temellerimizde yatan dürüstlüğe borçlu olduğumuzun farkındayız.

Efendim bizi arayan işinin yarısının bittiğini bilmeli ne geç gideriz yapmadan alamadan dönmeyiz firmamız kurumsal olarak düşüncelerini işine aktarma konusunda gereğinden fazla ustaca harekete geçmektedir.

İstanbul iline gelen hasarlı otomobillerin sahiplerine ulaşırken taşıyıcı işletmelerinin bizleri tercih ederek yapmasının kalitemiz farkını ortaya çıkmasının göstergesi olarak daha güzel transfer işlerinizde size ekonomik ücretlere hizmet vereceğiz.

Merter oto kurtarıcı sahada hakim başarıyla işinin hakkını verebilen tüm gelen çağrıların anında karşılanmasını sağlayarak güç işlerin firmasıdır.