?>

Skip to content

Merter-Oto-ÇekiciMerter oto çekici kimlere nerede hizmet verdiğini anlamanız açısından yol yardım birimi ve araç çekici işlerine son derece titiz hassas değer veriyor.

Güngören ilçesine yakın bağlı bir semttir. 1960 da Kırkpınar ağası Ahmet merter bir zamanlarda üzüm bağları ve tarla olan bölgeye kendi soy ismiyle anılan bir toplu konut yaptırmasıyla bölge şimdiki ismiyle anılmaya başlamış ve günümüze kadar gelmiştir.

Esenler, Zeytinburnu, Güngören, Bahçelievler semtleri buranın komşusudur. Bu yüzden çeşitler ile ulaşım çok kolaydır.

Semtin yanı başından Yenikapı hava limanı metrosu geçmektedir nereye isterseniz kolaylıklar içinde gidebilme şansınız olası olup 24 saat hatlar açık olarak çalışmaktadır.

Ayrıca otoyola yakınlığı sebebiyle gerek toplu taşımayla gerek özel araçla semte çok kolay ulaşılabiliniyor.

Merter oto çekici sistemi burayla tanışması yaklaşık çeyrek yüz yıl içinde gerçekleşti araç çekici ve türlü olanaklar içinde birime kalifiye çalışan personele sahip olarak işlerinizi tam eksiksiz olarak yapmaya özen harcıyor.

Mahalle de 20 sene öncesine kadar koka kola meşrubat fabrikası ve vakko fabrikası vardı.

Bu iki fabrika günümüzde taşınmıştır. Bununla birlikte bölge tekstil cennetidir. İlçenin merkezinde her markadan tekstil ürünü bulunabilir.

Aynı zamanda cevizlibağ sanayisine ve Güngören’deki sanayiye çok yakındır.

Yakın zamanda inşa edilen Marmara forum alış veriş merkezi de semte çok yakındır.

Bu sebepten Semt günün her saati hareketlidir bir zamanlar trafik açısından çok sıkıntılı bir yerdi özellikle E-5 üzeri git gel seferi yapan minibüsler akışı çok yavaşlıyordu.

Merter oto çekici başarıyla yapmaya çalıştığı araba çekici oto kurtarma insanların araçlarını güvenlikle taşıma konusunda son derece ileri teknoloji kullanmaya dikkat ederek zarar vermeden işinin hakkını vermeye çalışır.

Bunlar trafikten çekilince nispeten bir rahatlama oldu buna rağmen nüfusun artışı ve araç sayısında artma yinede yoğunluğu azaltamamıştır.

Alttan giden toplu araçların kalitesine bakarsak Avrupa ülkeleriyle resmen yarış haline girmiş bir Ülkemiz olduğunu bilmek bizlerin gurur kaynağı olup azmin zaferlerini bizlerinde ilerlemesine kaynak olarak aktarılan başarıların kendimize düşen payı almaya devam edeceğiz.

Bu yola baş koyan işletme sahibi ile yönetim ve operasyon kadrolarının tek amacı hedefi var oda hizmet vermenin bir adım daha ilerisinde olup tamamıyla kimliğimizin oturması olacaktır.

Gerek verilen görevlerin gerekse müşterilerin iyi yapılması mutlu olması için seferberlik gibi çalışan firma personelleriyle tüm mesaimizi buna harcamaktan mutluyuz.

Merter oto çekici duruşuyla yaptıklarıyla göz doldurmaya devam edecek sizlerin her ihtiyaç duyduğunuzda yanınıza gelecektir.