?>

Skip to content

Mecidiyeköy-Oto-KurtarıcıMecidiyeköy oto kurtarıcı araçların çekici ile taşınması haricinde yol yardım ve oto kurtarma işlerinde profesyonel özel yapım arabalar ile çalışma yapar.

Teknik olarak bakımı yapılmayan onarıma gitmemiş yağı pis balataları bitik motoru zayıflayan türden kara taşıtlarının nerede nasıl şekilde arıza çıkaracağı belli olmaz.

Yapmanız gereken kısa ve öz kullandığınız arabaları vaktinde suyunu yağını koyup bakımlarını eksiksiz olarak yaparsanız yolda kötü anları yaşama gibi olaylara konu olmazsınız.

Müşteri arıyor gaz bitti diyerek araç gönderimi yapıyoruz akaryakıt istasyonuna geldiğimizde yine sigara paketine eş değer ücretle aracının gazını koymaya çalışıyor tavsiyede bulunduğumuzda alışkanlık yaptı diyerek cevap veriyor ne demeli.

Bazı kötü şekilde uyguladığımız taktikleri bırakalım artık. Mecidiyeköy oto kurtarıcı isteğinize karşı derhal sizi bulup mağdur pozisyondan alarak yetkili servise dilerseniz oto tamiri yapan sanayi alanına kadar güvenli şekilde ulaşmanızı sağlamak zorundadır.

Çekici ücretleri hakkında bilgi verelim parası yol mesafesi aracın boyutu ile yüklü ve ya boş ölçümleri belli olduktan sonra fiyatının nasıl hesaplandığı ortaya çıkar.

Bazı insanların telefon açar açmaz çekici ücreti ne kadar demeleri çok tuhaf konu insan selam der merhaba gibi sözle başlar sonra fiyatları belirtirsiniz.

Karşınızdaki kişiye ya ben şuradan buraya bu paralara getirdim gibi söylemde bulunur ama biz yalan söylediğini bildiğimizden peki efendim diyerek kibarca kapatırız.

Sorunsuz günümüz olsun geçmez çok değişik müşteri tipiyle karşılaşırız.

Mecidiyeköy oto kurtarıcı tüm arayan insanlara eşit ve mesafeli davranarak uzman olmalı yoksa işin içinden çıkılmayan zamana denk gelir bir aracı çekmeye gidersiniz neredeyse yarım günlük mesai saatiniz harcanır.

Her işe atlamamak akıllı davranmak kurtarma işlerinde en az 4 kare araç hakkında resim istemek işinizi profesyonel olarak yaptığınızı doğru yolda hareket ettiğinizin aynası olarak size geri yansır.

Birlikte çalışmak için kadronuza eklediğiniz teknik personelin kısa süreli hareketlerini takip etmek sizin faydanıza olacaktır belki araç kullanmayı iyi biliyor ama araba taşımasını beceremiyor bunlar çok kritik ve önemli hususlar olarak karşımıza problem doğurmasına mani olmanız sizin elinizdedir.

İyi iş isterseniz güzel adamlar kaliteli aletler ile yapabilirsiniz.