?>

Skip to content

Mecidiyeköy-Oto-ÇekiciMecidiyeköy oto çekici deneyimli yol yardım ekibinin yerinde uyguladığı mantıklı oto kurtarma hizmeti her geçen gün daha iyi şekilde yapılıyor.

Baktığınız zaman içinde yaşadığımız iş hayatını sürdürmeye çalıştığımız yerin önemi İstanbul halkı için çok değerli olmaktan ibarettir.

Çalışma ofisleri ile şirket binaları yönetim merkezleri alış veriş alanlarının çok olması merkez ilçede baş gösteren trafik sıkışıklığına rağmen yinede insanlarımız kendi araçlarıyla bilerek bu çileyi yaşamaya çalışıyor.

Mecidiyeköy semtine tüm şehirden toplu taşıma araçlarının kolaylıkla gelmesi yine de araç fazlalığını azaltmıyor aksine zaman geçtikçe daha çok arabanın akınlar halinde yollarımızı kullandığı tespit edilmiştir.

Çoğu kez gelen imdat çağrılarının sabah ile akşam yoğunluğu olan saatlerde gelmesi bizleri zora sokmakta.

Mecidiyeköy oto çekici hizmetimizden yardım istiyorsunuz aceleci davranmayınız semtimizin giriş ve çıkışları sürekli olarak yoğun taşıt kalabalığı altında olduğundan 3 dakikalık yolu bazı anlar geliyor 1 saatten fazla süremizi almakta.

Aracınızı hızlı şekilde yükledik diyelim gitmek istediğiniz bölgeye ortalama olarak 30 ile 60 dakika içinde ulaşmak gerekiyor zaten daha uzun saatler İstanbul çıkışı mesafesinde olur.

İşin iyi şekilde yapılması için ilçe sınırında tüm boyutlardan özel amaçlı taşıtları hazır vaziyette bekleterek her hangi olumsuz olayda mağdur olan müşteriye seri olmak kaydıyla gitmesini sıkı bir operasyonla başarmalıyız.

Müşteri beklemez asla bekletilmez temel kuralları herkes için geçerli olup sürekli çalıştığımız kurumların vefalı davranmalarına işletme olarak incelik özel tarife uygulayarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mecidiyeköy oto çekici rezervasyonu olan araç çekici işlerinde yine size özel olarak hazırlanan ücretlerin uygulanmasını sağlıyor çalışıyoruz.

Araba taşımanın altın kuralları vardır örneğin emanet alınan arabanın etrafı kontrol edilerek dolaşmak resim çekme işinin ardından iş formunu doldurup araçta yüzeysel olan hasar varsa derhal tutanak eşliğinde bildirilmelidir.

Yine alınan arabanın çalışıyorsa içinin kontrolü yapılıp kamyon ve ya kamyonete yüklenmeli aksi takdirde emniyeti alınmamış olarak sayılacağından kusurlu otomobil taşımak istemezsiniz.

Her şeyin normal olması iki tarafında anlaşarak teslim alım etmesi daha doğru olur.

Anadolu yakasına geçiş sıkıntısı artık gemi ve ikinci köprüyü kullanmak ticari araçlar için yasaklanması nedeniyle geçişleri yeni olan üçüncü köprüden sağlamaktayız.

Mecidiyeköy oto çekici tüm şehre çabuk şekilde ulaşarak araç taşımanın kalitesini gösterir.