?>

Skip to content

Maslak-Oto-KurtarıcıMaslak oto kurtarıcı acil yardım birimi olup tüm hizmetlerde oto kurtarma işinin detaylarını anlatarak uyguluyor araç kurtarıcı yapıyoruz titiz olarak.

Burayı bilmeyen yok gibi Avrupa yakasının çok fazla aktif bölgeleri arasında kalarak İstanbul semalarında en yüksek gök delenlerin bir arada yapıldığı global şirketlere ev sahibi olan ilçenin nüfus yoğunlu pek kalabalık sayılmaz.

Neden fazla insanın buralarda çalışmaya geldiğini sayarsak ülke ekonomisinin can damarı buradan yönetilen kurumlara bağlı olduğunu rahatlıkla anlatalım.

Küresel sermaye İstanbul tercihinde yer olarak plaza şehrini tercih etmesinde önemli aktör düzenli ve nizami yapıların gösterişli güzel olarak görülmesinden dolayıdır.

Araba kurtarıcı işini bu yapıların arasından çıkarak sanayi istikametine doğru bir kilometre yolu 40 dakika içinde gittiğimiz bile oluyor.

Maslak oto kurtarıcı müşterilerine söz verdiği dakika içerisinde gitmek zorundadır çünkü başka alternatif izahı olamaz söylediğimiz her söz verdiğimiz teminatların hayata zamanında geçirilmesi bizim prensiplerimizin değeri kalmış kalacaktır.

Bazı konularda istediklerinizin çok daha fazlasıyla size çalışıyor olmamız bizlerin gözünde değer ile nazarınız olup fedakar müşterimize can veririz.

Oto kurtarma işleri diye bildiğimiz olay uygunsuz yere girersiniz çamur olur yamaç ve uçuruma düşmek üzeredir ona kurtarma diyebilir özel kullanılan alet yardımıyla yapılarak sonra oto kurtarıcı aracına yükleme yapılarak oradan uzaklaşılır.

Kısa sürecek servise gidiş yolculuğunda sürücü arkadaşımız sizlere pratikte sorular yönelterek sürekli olarak gittiğiniz onarım merkezi olup olmadığını soracaktır.

Maslak oto kurtarıcı personeli onayınızı aldıktan sonra birlikte ortak nokta olarak kullandığımız yetkili bakım merkezine yanaşarak usta başını bilgilendirip arabanızın çekici üzerinden indirilmesiyle işimizi tamamlamış olarak orayı terk ediyoruz.

Sürekli çalışan dost müşterilerin bizler için artık aileden birisi olarak gördüğümüzü söyleriz hoşlarına gider nerede kalsalar sorgusuz arabayı yönlendirerek yardımına koşmaya çalışırız.

Sarıyer yaz aylarında aşırı şekilde kalabalıkların buraya gelerek sahillerde yüzme ve piknik gibi günübirlik ziyaretlerinde kesinlikle etkili şekilde işimizin başında bizi görebilirsiniz ormanın derinlerinde çamura batandan tutun kumsalda kalana kadar çeşitli çağrılara cevap veriyoruz.

Kurumsal olup araç sayımızı gün geçtikçe büyütmeyi programlarımıza ekleyerek Maslak oto kurtarıcı gücünü herkesin görmesini istiyoruz oto kurtarma sanatını icra eden başarılı kaliteli kurum güvencesi altındasınız.