?>

Skip to content

Maslak-Oto-ÇekiciMaslak oto çekici işlerini her gün rutin olarak bölgenin tamamında yol yardım gereğini hisseden müşterilerimize araç çekici aracıyla sunmaya çalışıyoruz.

Köklü geçmişe engin tecrübeye hızla gelen müdahale araçlarımızın size karşı olan davranışları örnek olarak veriliyor bizim ilçemiz Sarıyer’de yıllara meydan okuyan sağlamlık çoğu esnafın desteğimizden faydalanması kalitemizi ortaya koymaktadır.

İstanbul sınırları içinde kalan tüm oto servisi ve tamirlerinin yapıldığı yerlerin hepsinden daha büyük olan bu çevrede kalan araçların şirketimize destek için aradıklarında araba çekici hizmetini koşulsuz başarıyla kaldıkları yere getirerek yerinde bakılıp ciddi sorun almışsa servise taşıma işlemi yapıyoruz.

Kurumların birçoğuna çekici işlerinde yardımcı olarak sayısız şekilde araba taşıma işlemlerini kusursuz hallettik tekrar bizi tercih etmelerindeki sebep başarımız olmuştur.

Maslak oto çekici ile arabaları taşıma konusunda firmamız alınan bir takım yeni tasarımların hayata geçirmesinden sonra müşterilerimiz daha mutlu olarak bizleri teşviklerinde iyi iş çıkardığımızı sürekli anlatmalarının altında sert kuralların etkili olduğunu gördük.

İlçenin sosyal ekonomisine göre bölgelerin olduğunu bazı yerlerde alt gelirliler yaşayarak diğer taraftan üst seviye zenginleri burayı tercih etmişlerdir.

Yol yardım çağrısı geldiğinde 1 gün önce sıfır kilometre araç ile 50 yıl önce yollara çıkan arabaların hepsinde arıza doğabilir önemli olanı onu çekiciyle doğru yere taşımak taşırken de zararı vermeyeceksiniz.

Eskilerden kalma meslek uzmanı arkadaşların haricinde yeni türemiş sayısını bizim bile bilmediğimiz bu işi yapmaya çalışan kişilerin olduğunu sizlerde fark etmişsinizdir.

Maslak oto çekici yakınlarında yer edinmiş bütün yetkili noktalara gün aşırı sıklıklar ile araç çekici işlemi yapıyor genel olarak üretimi yapılan modellerin tamamına yakını bizlerin çektiği arabalardan oluşmakta.

Diğer illere alınan arabayı göndermek için sistemimiz size sunduğu çoklu çekici şehirler arasında her gün git gel seferleri düzenleyerek toplu çoklu kurtarıcı işlerini yaparken taşıma sağladığı tamamını kasko güvencesine alarak oluşabilecek sorunlara karşı koruma kalkanı altına almıştır.

Markamız tüm oto çekici hizmeti almaya müsait işletmelere kadar yayılmış olması tesadüf olabilir mi olamaz işimize aşık ne yaptığımızı bilerek yapmanın heyecanı yüzümüzden okunur Maslak oto çekici huzurun merkezinde araç çekici işletmesi.