?>

Skip to content

Maltepe-Oto-ÇekiciMaltepe oto çekici hizmetleri sağlayan kurum olarak yol yardım aracımız size 10 dakika mesafede olup oto kurtarıcı işlemi yaparak aracınızı kurtarıyoruz.

Maltepe İstanbul ilçelerinin belki de en güzel yerleri arasında gösterilmektedir. Yeni yapılan şehir parkının her ilçeden insanları çekerek güzel vakitler geçirmesine katkıda bulunarak mutlu geçen günleri beraberinde getirmektedir.

Efendim biz bölgemizde yol yardım işlerini yapan seçkin işletme olarak uzun yıllara dayanan bilgi ve iş yapma kabiliyeti içerisinde her zaman yanınızda olduk.

Oto kurtarma sektöründe yerini sağlama almış sayılı işletmeler içerisinde olmamızdan gayet mutlu ve sevinçliyiz.

Çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi ışığında çekici ve kurtarıcı işlerinde size yardımcı olma konusunda son derece duyarlı ve gerçekçiyiz.

İstanbul civarında tüm bölgelere özel amaçlı kurtarma araçlarını sevk ederek derhal çekim yapıyor sizleri saatlerce yollarda bekletmiyoruz.

Maltepe Çekici, Maltepe Oto Çekici, Maltepe Acil Çekici, Maltepe Araç Çekici, Maltepe Araba Çekici, Maltepe Otobüs Çekici, Maltepe Kamyon Çekici, Maltepe Çoklu Çekici, Maltepe Ahtapot Çekici.

Bu alanların hepsinde kurtarma görevi yaparak sizlere karşı olan görevimizde arabaların zarar görmeden taşınma işlemini yaparak taşıma kaskosu güvencesi altında işimize son derece önem vererek yardım konusunda üstümüze düşeni yaptığımıza inanıyoruz.

Son zamanlarda bu işi herkes yapmaya başladı fakat biz onlar gibi amatörce değil tamamen profesyonel iş yaparak müşterilerimizin korunması araçlarının iyi şekilde kaldırılması gibi özel durumları değerlendirerek çalışmalar yürütmekteyiz.

Özel amaçlı olarak ruhsatlara sahip araçların yapımı maliyet açısından pahalı ve yüksek olup aracın hidrolik sistemde kayar platformlu olması için belki aylarca sıra beklediğimiz olmuştur.

Kullanılan alet ve gereçlerin özelliği ise çok kaliteli madde kullanılarak yapılmasıdır.

Sizi taşıyan çekici arabalarının maliyetini belirttik birde buna yüksek maliyetli taşıma kaskosu eklendiğinde sizi gerçekten uygun fiyatlara taşıdığımız ortaya çıkmaktadır.

Maltepe Çekici, Maltepe Oto Çekici, Maltepe Acil Çekici, Maltepe Araç Çekici, Maltepe Araba Çekici, Maltepe Otobüs Çekici, Maltepe Kamyon Çekici, Maltepe Ahtapot Çekici, Maltepe Çoklu Çekici.

Sitemli çalışmanın adresi olan firmamız bünyesinde 30 civarında çekici olup tüm bölgelere hükmeden çalışma programına sahip şekilde işlerini gayet çalışkan ve dinamik biçimde yaparlar.

Ekip olarak daima iyi işlerin altından başarılı biçimde çıkarak hep destek tam kapasite çalışmalar yürütüp adımızın daha bilinir hale gelmesi için mücadele ederek hedefimize doğru emin adımlar ile yürüyoruz.

Çalışkan bireylerden oluşan personellerimiz iyi niyetli iş yaparak sonraki işlerinizde yine bizlerden destek almanızı sağlarlar.

Kalan araçların tamiri için ise size yardımcı olarak kendi çalıştığımız ve ya anlaşmalı olduğumuz yerlere götürülmesi konusunda yine destek veriyoruz.

Maltepe ilçesinde tüm mahalle ve semtlere kısa sürede araç gönderme yaparak sizlerin fazladan zamanınızı çalmıyor aksine işlerinizde kolaylıklar sağlıyoruz.

Maltepe Oto Çekici, Maltepe Çekici, Maltepe Acil Çekici, Maltepe Araç Çekici, Maltepe Araba Çekici, Maltepe Otobüs Çekici, Maltepe Kamyon Çekici, Maltepe Ahtapot Çekici, Maltepe Çoklu Çekici.

Bize ulaşarak tüm birimlerimizin size yardım hizmeti verdiğine şahit olup işinizi kısa zaman içinde yaparak mutlu kalacaksınız.