?>

Skip to content

Makam-Şoförü-KiralamaMakam şoförü kiralama Vale Adamlar bünyesinde özel eğitimli seçkin personellerin disiplinli ve işine özen gösteren kişileri seçerek sizlere gönderiyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa illerinde hizmetimiz 24 saat olup taleplerinizi bizlere mail yoluyla bildiriniz.

Vale Adamlar olarak özel şoför kiralama hizmetlerini yaklaşık 15 seneden fazla süredir yaparak Ülkemizin seçkin aile ve iş insanlarına geçmişi sağlam referanslarımız ile tecrübemizi biriktirerek danışmanlık sağlıyoruz.

Sizlere gönderdiğimiz personellerin kesinlikle temiz öz geçmişe eğitime iyi notlara sahip olduğunu hatırlatma isteriz.

Bunun gibi son derece önemli hizmetin herkes tarafından verilemeyeceği gibi tuttuğunuzu makam şoförü yapamazsınız yetenek ve istek işidir.

İstanbul şoför kiralama işletmesinin kendi içinde verdiği ileri sürüş teknik eğitimlerinin eğitmen baş şoförler gözetiminde haftalık testler ile verilmesi işimize ne derece önem verdiğimizin göstergesidir.

İstanbul makam şoförü kiralama olarak sayısı binleri aşan projelerde görev alarak talep edilen her yere gidip görevimizi en iyi şartlarda yaparız.

Müşterilerimizin bizlere emanet ettiği her şeyi gözümüz gibi sakınarak ustaca meslek gördüğümüz kiralık şoför hizmetini adına kötü laf ettirmeden profesyonel adamlar ile çalışmalarımız devam edecektir.

Şirketlere toplu olarak şoför kiralama ile yine sizler açısından oldukça avantajlı fiyatlarımızı görmenizi isteriz.

İstanbul kiralık şoför çalışanlarının şirketimiz adına bizleri temsil ettiklerinin farkında olarak onların hal ile hareketlerinden bizler sorumlu kaldığımız gibi sürekli olarak takip etmek zorundayız.

15 günlük ara zamanlarda toplu olarak toplantılar düzenleyip şikayet ve ya rahatsızlık duyulan hadiseleri grup toplantısında paylaşarak yapılması gerekiyor.

İyi davranmak adına konuları işliyoruz bilinçli bir hareketin olması için elimizden gelen tüm çabaları sizlerin huzuru emniyeti konforu adına ilerlemesi için harcıyoruz.

İstanbul günlük şoför kiralama seçeneklerimizin araç kullanmak için kendinizi iyi hissetmiyorsunuz ya da çok özel gününüzdesiniz.

Misafirleriniz var hasta olabilirsiniz bizleri bir önceki akşamdan aramanız halinde size uygun yakın olan personelin derhal olarak istediğiniz saatlerde kapınıza gönderimini yaparak hizmet veriyoruz.

Saatlik şoför kiralama mekan çıkışları alkol alma gibi durumlarda 24 saat açık olan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz.

Kiralık şoför işletmesinin sizlere uyguladığı fiyatlar abone üzerinden hesaplanarak ekonomik ve ideal ücrettir.