?>

Skip to content

Mahmutbey-Oto-ÇekiciMahmutbey oto çekici ile artık araçlarınız kısa sürede gelen yol yardım personelinin dikkatli şekilde çalışmasıyla araç çekiciye yüklenerek gider.

Dar sokaklar ile ana arterler üzerinde bulunan ekiplerimizin birbirleriyle bağlantılı olarak birlikte çalışma ortamı bulunup kimse mağdur olmadan işimize bakarak görevimizi tamamlamaya özen harcamaktayız.

Bizim işlerin saati zamanı dakikası olmaz kim nereden nereye isterse gitmek mecburiyetinde olur araba çekici planlı olarak işleyen sisteme bağlı kalırız.

Her zaman çalışkan birde kaliteli olmaya özen gösteren şirketimiz tüm bağlarını elindeki olanakları müşterilerine faydalı olabilmek adına sarf eder.

Mahmutbey bölgesi İstanbul için aşırı şekilde öneme sahip olan sayısı mecralar arasında parmakla gösterilir trafiği sürekli kilit ve sıkışıktır.

Mahmutbey oto çekici bu keşmekeş semtin ana yolunda devlet gözetiminde işlerin hızlı biçimde ilerlemesi için anlaşmalı olduğu araç tamir servislerinin talimatlarını tam vaktinde yerine getirerek kimsenin itirazı olmaması için elinden gelen gayreti göstermek için yeni model oto çekici kamyonetleri kullanmaya çalışır.

Yol yardım istediğinde bulunmuş kişilere aracının durumunu sorup ona göre malzeme hazırlık aşamasına giderek yedek parçayı hazırlayıp hiç vakit kaybetmeden anında olay yerine ulaşarak önceden durumunu bildiği üzere işe girişir.

Yapılacak işlemlerin haricinde araba hala çalışmıyorsa oto kurtarıcıya yükleme sonrası direk olarak markanın yetkili onarım merkezine doğru yola çıkarak dakikalar sonra teslimatı yapılan otomobilin derhal olarak işleriyle ilgilenen ustalar ellerini çabuk tutarak onarır.

Mahmutbey oto çekici bu arada kiralık vinç sektöründe ve taşıyıcı araçlarının kiralanmasıyla ilgili olarak bir dizi çalışmaları tarafından yaparak kurumsal müşterilerin istedikleri şekillerde ağır iş vasıtalarının projelerde görevlendirilmesine yardımcı olmaktadır.

Sadece oto çekici işini yapmıyor aksine sıraya koyarsak kalem sayısı kadar profesyonel ortamlarda çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek başarıya aç haldeyiz.

Mahmutbey çevrelerinde yıllardan beridir süre gelen işleyişimiz bugünlere bakarsak çok yol mesafe aldığımızın fotoğraflarıyla karşı karşıya geliriz.

Toplumun tüm kesimlerine sayısını hatırlamadığımız yol yardım ile araç çekici işlerini gerçekleştirirken asla kalitesiz bakımsız hizmete girmez kesinlikle karşısında dururuz.

Alın teri emeklerimizi tırnaklarımıza kazıyarak gelmenin mutluluğunu Mahmutbey oto çekici çalışanlarıyla kutluyoruz.