?>

Skip to content

Levent-Oto-KurtarıcıLevent oto kurtarıcı çözüm üreten kaliteli oto kurtarıcı ve yol yardım işletmesidir çalışmalarına ara vermeden oto kurtarma işini yapmaktadır.

İstanbul ilçelerinden pahalı ve zengin semti olan bölge içerisinde kalmış hasara uğrayan otomobillerin çekilmesi ile süreç başlamakta.

Kendi araç tamir atölyeleri ile 24 saatlik hizmette kalan işletmeyiz.

Her türlü araba kurtarılma ile taşınmasında profesyonel kişilerin çalışmasıyla yapılır.

Oto kurtarıcı desteği alırken bu işi yapmak öyle sanıldığı kadar kolay değil risk payı inanılmaz yüksek olup tehlikeli türlerden sayılır.

Araba yüklerken arkadan dikkatsiz araç sürücüsü çarpabilir ya da alkollü kişilerin saldırısına uğrayabilirsiniz bin bir türlü pisliği kötülüğü olan meslektir.

Her şeye çok fazla ilgi gösterip dikkat etmek lazım sonra kötü sonuçların yaşanması hepimizi üzebilir.

Levent oto kurtarıcı yakın çevremizde eski oto sanayi ve tamir atölyeleri bulunmakta bizlerin çalıştığı onarım merkezleri genelde orası olup anlaşmalı şekilde çalıştığımız güzel sağlam iş çıkaran başarılı ustalarımız var.

Teslim ettiğiniz arabaları emanetin göz bebeği gibi bakarak alıp istediğiniz şekilde size iade ederek işimize gösterdiğimiz kaliteli bakış açısını görebilirsiniz.

Ne olursa olsun yine size hizmette görevimizin başındayız saatin sınırı işimizin sonu olmayıp tonaj problemini ortadan kaldırıyoruz acil taleplerinizi hemen sonuçluyor.

Takipçilerimizin yani açıkçası rakiplerimizin yaptıkları piyasaya saldıkları bizlerin dikkatini çekmekte işe yarayanı uygulama yaparak teknik bakımdan daha güçlü olmamızı sağlamaktadır.

Levent oto kurtarıcı ardından bıraktığı izlenim severek ve akıllıca yapılmış uygulama ile araç kurtarma hareketini yaparak gözle görüldüğü şekilde kalitesini düşürmeden yoğun programla seri olarak her yere girip çıkan pratik arabalara sahip.

Beşiktaş sahillerinin yiyecek içecek alanlarıyla tanınmış gezmesi zevkli deniz manzarası muhteşem ilçedir özellikle sıcak havalarda yaz aylarında yurt dışından yabancı turistler ile gurbetçi kardeşlerimiz bölgemize ziyarette bulunur yorgun arabaların kendini bırakması dediğimiz arızaları yapar.

Sahil yoluna girmek saatleri sürecek macera ve trafik çilesi olduğu için aslında aracımız size çok yakın ama gelemiyor sabırla bekleyen sevgili ve değerli misafirlerimizi iyi şekilde ağırlayıp olayın çözülmesinde desteğimizi esirgemiyoruz.

Levent oto kurtarıcı sizinle gelişip büyümeyi sürdürmeye devam ederek her yıl araçların yenilenmesi kasaların ağır bakımı özenli olarak yapılmakta.