?>

Skip to content

Levent-Oto-ÇekiciLevent oto çekici kentin işlek yerlerinden olan bölgenin sınırlarında oto sanayi sitesinde kurtarıcı ve yol yardım işlerinde oto kurtarma yapan kuruluştur.

Beşiktaş ilçesine bağlı semtin tüm mahallesi ile ana arterler olmak üzere profesyonel donanıma sahip ekstra aletli iş gücü yüksel özel amaçlı çekici servisimizi size göre taleplerin işlendiği şekilde yapmaktayız.

Kaldığınız an itibariyle bir çağrı ve telefon etmeniz size karşı kısa süre zarfında derhal harekete geçen iş bilir adamımız aracınızı almaya geldiğinde etraflıca kontrol edilerek hemen yükleme sürecine geçilir.

Arabanız bize ait çekici üzerinde güvenlik çemberi son derece dikkatli biçimde alındıktan sonra isteğiniz üzere yola çıkılır gidiş rotasını ayarlar.

Levent oto çekici firma olarak sağlam kaliteli prensipli olup yönetmeliğe aykırı hareket etmez gelen tüm iş çağrılarını uygun şekilde değerlendirip size hızlı olarak dönüş sağlar.

Kazalara karşı istenilen çekici aracı bazen yetersiz kalıyor sebebi hasarı fazla olan arabayı anlatırken eksik bilgi vermeniz.

Lastikleri kopan salıncakları şaseden ayrılmış ikiye ayrılmış araçlar ile motoru yere düşen kulakları kırık arabaların kesinlikle kayar kasa diye bildiğimiz kamyon ve ya kamyonete yüklenmesi hasarlı olan taşıtın daha fazla yıpranmasını engelleyecektir.

Sabit kasa olarak adlandırılan çekici genellikle kamyonet olup lastiği dönen arızalı kilitlenmiş değil hareketli arabaları çekmek için daha uygundur.

Bilinçli olarak tarifin her zaman için siz müşterilerimizin yararına olacaktır.

Levent oto çekici bölgenin lider kurtarıcı firması olarak bilinip hizmetini sağlam şekilde yapmasıyla tanınır.

Çalışma arkadaşlarına titiz davranıp hakkını fazlasıyla vererek iyi iş çıkarmalarını bekler.

Çalışma saatlerimiz esnek değil çift şekilde mesaili olarak gündüz gece vardiyası ikiye bölünmüştür kimsenin yorulmasını dalgın kalmasını istemeyiz eşit şekilde çalışmaları başarıya taşıyarak herkesin mutlu olmasını isteriz.

İstanbul içinde gökdelenlerin şehri dile dillerden düşmeyen semtte ülkeye mal olmuş firmalar simalar buralarda çalışır yaşar hayatını sürdürür.

En çok ihtiyaç duyulan anlarda daima yanınızda olan kuruluş hikayesi eski geçmişi başarılı geleceği parlak yatırımları kuvvetlidir.

Sizlerde bizimle çalışmak ister hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Levent oto çekici zamanında gelir akıllı şekilde işini bitirir sizleri vaktinden önce mutlu etmeye çalışır.