?>

Skip to content

Kurtköy-Oto-ÇekiciKurtköy oto çekici uluslar arası otoban kenarında sağlı sollu kurulmuş düzende son yılların gözde yerleşim alanıdır oto kurtarıcı ve yol yardım hizmeti vardır.

Alan itibariyle sanayileşmenin eskiye dayandığı fakat yeni yapılan modern yapıların daha hızlı şekilde yükselmesi sanayi alanlarını gölgede bırakarak modern şehir yaşamına doğru alabildiğince ilerleme kaydediyor.

Kurtköy Pendik ilçesine bağlı lüks yaşamıyla bağlı olduğu yeri dahi geçen kentleşme sınırlarında model olarak takip edilen yer haline dönüşmüştür.

Yine burada bulunan uluslar arası hava alanı her gün on binlerce yerli ve yabancı misafiri ağırlamakta olup bölgemizin değer kazanmasını sağlıyorlar.

Kurtköy çevresi her il ile ilçeye gitmek için yolları kısaltan öneme sahip. Kurtköy oto çekici bize yakın sınırlar arasında arıza nedeniyle ve de kaza sebeplerinden ötürü araç çekici ihtiyacını karşılamak için tamamı kalifiye uzman personellerden kurulmuş araba çekici timi ile sizlerin yardımına koşuyoruz.

Geceleri açık acil tamir servisleri ile lastik yol yardımı yaparak gideceğiniz rotadan kısa süreliğine çıkıp onarım işlemi yapıldıktan sonra aynı şekilde yola koyulmaya destek vermekteyiz.

Örneğin gece yarısı yakıtın bitmesinden kaynaklanan durumlarda size en yakın bölgede olan akaryakıt istasyonuna getirilmesini sağlıyor bu işlemi düşük ücretler karşılığında yapıyoruz.

Akıllı sistemlerin bünyemizde mevcut olduğunu düşünürseniz size gelmelerimiz kısa zaman içinde olmamızı gerektiriyor.

Bu mesleğe yıllarını harcamış olan deneyimli yöneticilerimiz firmanın gelişimi konusunda eşsiz katkılarını daima sunarlar.

Kurtköy oto çekici işinde faydalı olan asıl iyi personel ve tam teknik sisteme doymuş araçtır onların bünyemizde mevcut konumda olduğunu iletsek garajının zengin ve yeni nesil yapılan iş araçlarıyla dolu olup her hangi bir yoğunluk söz konusu asla olamaz bizler için her müşteri eşittir.

Pahalı taşıma yapmıyor sadece hakkımız olanı istiyoruz çünkü muhteşem derece sağlam ve sağlıklı zarar vermeden araba taşıyoruz.

Gerektiğinde performansı çok fazla yüksek olan iş makinesini hafif işlerde çalıştırma gibi daha ileri teknoloji kullanarak sizlere karşı olan bazı yükümlülükleri yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Yine söylediğimiz üzere buraların ileri ki yıllarda küçük bir İstanbul olacağından hiç kuşkumuz yok.

Kurtköy oto çekici değer katmaya sürekli mesai yapmaya devam edecektir sizlerden beklentimiz kalitemizi fark etmenizdir.