?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 10 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
19 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçükyalı-Oto-KurtarıcıKüçükyalı oto kurtarıcı size zorluklardan oto kurtarma yöntemiyle farklılık arasında araç kurtarıcı tekniklerini sağlam şekilde elde etmenize yardım eder.

Örneğin yola çıktınız zamanınız kısıtlı varış noktasıyla çıktığınız yerin tam arasında yerde kaldınız ama yetişmeniz gerekiyor araç arıza yaptı derhal vakit harcamadan bizi arayınız gideceğiniz kurum da içinde olmak üzere harekete geçebiliriz.

Sizi taşımaktan hiç sıkılmadan işimizin tüm gereğini yapmaya yeminli seneleri ardından devirmiş geçmişi tertemiz şirket ile çalışma içindesiniz.

Siz bize geldiniz sefalar getirdiniz araçlarınızın bakımlarıyla araba kurtarıcı şirketi olarak her ince ayrıntısında bulacağınız yerde olmaktan mutluluk duyarız.

Efendim oto kurtarma derdini yaşayan bilir aklınıza gelmeyecek yerde mağdur olmanın nasıl olduğunu saat başı yaşayan biz Küçükyalı oto kurtarıcı kurumu bilmekte.

Çevremize baktığımızda ne günleri geride bırakıp sadece önümüze bakmamızın yararlarını daima görüp ihtiyacınızın tüm maddelerini hizmet için sırtımızda taşıyoruz.

İstanbul ilçelerine sürekli günlük bütün oto tamir merkezleriyle gidip gelmeler zaten işlerimizin yoğun olması bizi tercih sebeplerinin arasında güvenilir işletme olduğumuzun kanıtıdır.

Özellikle bu geçtiğimiz süre içerisinde kendimizi daha iyi şartlara hazırlamak adına yeni araçların hidrolik sistemler ile donatılmasında şirket yönetimi aldığı kararları yerinde buluyor devamını bekliyoruz.

Sizlere karşı eski araçlar ile gelmek istemiyoruz üzerinde bulunan tam anlamıyla hidrolik merkezleri bakımlı olması mecburi olarak bildiğiniz gibi kalitesinin iyi malzeme yeni olması bizleri iyi yapanlar arasında sayılmaktadır.

Küçükyalı oto kurtarıcı gelen tüm çağrılara anında cevaplama yaparak gecikme gibi bir lükse sahip değil dağların arkasına çağırsa gideceksin bulup taşıyacaksınız.

Bu arada yazmışken yeni yatırımlarımız ise yine göz dolduracak gibi geliyor çoklu oto çekici araçlarımız artık Türkiye yollarının tozunu attırıyor isteyen değerli misafirlerimizin araçlarını iller arası transfer yaparak vaktinden önce gitmesi için seferberlik yaparak yetişmesini sağlamak görevini üstleniyoruz.

Sigortalı taşıma konusunda uzman olarak tüm araçları kapsayan güvenlik duvarını kendi kamyonlarımızla görebileceksiniz.

Araba kurtarıcı basit iş diyenlere gelin yapın görün demekten başka sözümüz olamaz ucuz işçilik yok az paraya iş yapalım her şey değerinde olmasına özen gösteriyoruz.

Küçükyalı oto kurtarıcı arayın 15 dakika sonra sizi alalım gideceğiniz yere bırakalım.