?>

Skip to content

Yazar: admin - Tarih: 18 Aralık 2017 - Kategori: Akü Takviye, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Çekici, İş Makinesi Taşıma, Kamyon Çekici, Kiralık Forklift, Kiralık Vinç, Kurtarıcı, Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Otobüs Çekici, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Yol Yardım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
12 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Küçükçekmece-Oto-KurtarıcıKüçükçekmece oto kurtarıcı ilçe sınırının tamamında aktif görev alarak oto kurtarma adına sayısız araç kurtarıcı hizmetlerini 24 saat sağlayacaktır.

İlçeye geldiğinizde yön olarak bir çok farklı girişin olduğunu görebilirsiniz ama her türlü önlemlerin eşliğinde başınızın dara düşmesi sonucu gelerek araba kurtarıcı görevini üstleniyoruz.

Şimdiye kadar hata yapmadan çalışmalarımıza devam ederek sayısını hatırlamadığımız derecede kurtarma işlerini yapmayı bilinçli olarak becermiş kurumsal firma ile anılıyor olmamızın altında gece gündüz demeden iş bitirici olma özelliğimizin sayesinde yapıldığını düşünüyoruz.

Bazen inanılmayacak kadar fazla telefon çağrısını alarak hangi işe gideceğimizi şaşırıyor özellikle kış aylarında ayazda kalan tepelerde kayan arabaları kurtarma telefonlarının yüzlerce olduğuna şahit oluyoruz.

Küçükçekmece oto kurtarıcı farkını size verilmiş oto kurtarma hizmetinden sonra sorgulamanızı rica ederiz bizim için gerçek manada övgünün o an alındığını biliyor ve öyle anlıyoruz.

Kara yollarında gitmeye yetki alan tüm büyük boyutlardaki arabaların taşıma isteklerinde hayır cevabı yerine derhal efendim diyerek transferleri yapmaya koyuluyoruz.

İlçemize yakın devasa sanayi üretim tesislerinden gelen kiralık vinç isteklerine karşılık olarak direk giderek yerinde verdiğimiz iş gücünü görmenizi isteriz projelerde başarıya koşan elemanların çalışmasına hayranlıkla katılacaksınız.

Tepeden inerek gelmediğimiz sektörde bilen tüm esnaf arkadaşlarımızın saygınlığını kazanırken amatör işlerin çıkışıyla değil tamamıyla yardımcı alternatif iş katılımcısı olmuş şirketiz.

Araç kurtarıcı için bizi aradığınız noktadan atacağınız konum sonrasında çabuk zamandan gelen Küçükçekmece oto kurtarıcı çalışanının pratik iş hareketiyle nereye gideceğiniz konusunda yardımcı rol oynarız.

Hasarlı arabaların yapımında kendi yerimizde başından sonuna kadar geçen süre zarfında hatasız şekilde yapımına tanık olur tamirat bitince kesenizin yerinde olduğunu gördükten sonra keyifli günlerin sizi beklediğini anlayacaksınız.

Biz simsar gibi iş yapmanın yerine adam gibi dürüst ekmek davasına sonuna kadar dalmış düşenin dostu zor günün yardımcısı olmayı yola ilk başladığımızda başarmış profesyonel işletmeciyiz.

Esnaf müşterilerimizin araçlarını şehir dışına çıkışlarında çoklu çekici arabasıyla taşırken kesinlikle zarar vermeden taşıma kaskosu devreye girmiş haliyle nakil işlemini yapıyoruz.

İstanbul ile bağlantılı ilçelerin tamamından bizleri aradığınız takdirde en kısa sürede Küçükçekmece oto kurtarıcı ekibini karşınızda hazır görebilirsiniz.